Monster Abra A7 v11.5 laptop hangi pil modu en performanslı?

toprakcolaklar

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben 1 ay önce Monster Abra A7 v11.5 model laptop aldım yazılımı üzerinden en iyi performans alacağım pil modu hanisi bilmiyorum hangi pil modunda en yüksek performansı alabilirim. E 3 adet mod var yüksek kapasiteli pil modu [daha fazmal mobil olmanız için uygundur ] dengeli mod [performans ve pil ömrü arasında denge sağlar normal hızda şarj olur] sabit mod [sabit kullanım için uygundr yavaş şarj olur]

Son düzenleme:
En yüksek performans moduna alarak, ayrıca Control Center merkezinden de performans modunu seçmilisiniz.

Orada performans veya tasaruf modu olarak yazmıyor onun yerine 3 adet mod var yüksek kapasiteli pil modu [daha fazmal mobil olmanız için uygundur ] dengeli mod [performans ve pil ömrü arasında denge sağlar normal hızda şarj olur] sabit mod [sabit kullanım için uygundr yavaş şarj olur] yazan 3 mod var

Orada performans veya tasaruf modu olarak yazmıyor onun yerine 3 adet mod var yüksek kapasiteli pil modu [daha fazmal mobil olmanız için uygundur ] dengeli mod [performans ve pil ömrü arasında denge sağlar normal hızda şarj olur] sabit mod [sabit kullanım için uygundr yavaş şarj olur] yazan 3 mod var
hangisi iyi dostum çözebildin mi

Yeni konular

Geri
Yukarı