Monster Abra A7 v12.1.5 Detroit: Become human donuyor

İşletim sistemi
Windows 10

Umutopcu

Hectopat
Daha fazla  
Sistem özelliklerim aşağıda belirttiğim gibidir.
16 GB RAM.
i5 10300 işlemci.
GTX 1650 Refresh(2020) 4 GB.

Windows ve NVIDIA sürücülerü güncel olmasına rağmen oyunun henüz 1 saatini oynadım ve 6 kere alt+F4 çekmek zorunda kaldım.
Ekteki gibi bir hata aldım bir ara fakat normalde hiç hata almıyorum. Direkt görüntü donuyor ses arka planda devam ediyor ve ben oyunu görev yöneticisinden kapatmak zorunda kalıyorum. Oyunu dün aldım ve dediğim gibi 1 saat geçti, eğer çözüm bulamazsam iade etmeyi düşünüyorum.

Dosya Ekleri

• dt.png
    dt.png
    6,9 KB · Görüntüleme: 32
DDU ile sürücülerini kaldırıp en son sürümü kur.

DDU ile sürücülerini kaldırıp en son sürümü kur.

Güncel olmasına rağmen yapmama gerek var mı?
Sistem özelliklerim aşağıda belirttiğim gibidir.
16 GB RAM.
i5 10300 işlemci.
GTX 1650 Refresh(2020) 4 GB.

Windows ve NVIDIA sürücülerü güncel olmasına rağmen oyunun henüz 1 saatini oynadım ve 6 kere alt+F4 çekmek zorunda kaldım.
Ekteki gibi bir hata aldım bir ara fakat normalde hiç hata almıyorum. Direkt görüntü donuyor ses arka planda devam ediyor ve ben oyunu görev yöneticisinden kapatmak zorunda kalıyorum. Oyunu dün aldım ve dediğim gibi 1 saat geçti, eğer çözüm bulamazsam iade etmeyi düşünüyorum.

Bu arada oyunu Controller ile orta ayarlarda oynuyordum ve ciddi bir optimizasyon sorunu var oyunda. Oyunu düşük ayarlara çektiğimde daha kötü bir sonuç çıktı karşıma, hem FPS düştü hem de kalite. Ama oyun takılmayacak gibiydi. Tabii sonra düşük ayalarda oynamak istemediğimdem dolayı tekrar orta ayarlara aldım ve oyun çöktü...

Yeni konular

Geri
Yukarı