Detroit Become Human "VK_ERROR_DEVICE_LOST" hatası

İşletim sistemi
Windows 11

Valyre0

Decapat
Daha fazla  
RAM
16 GB
Ekran kartı
GTX 1650
Anakart
ASUS Prime B450M-K II
İşlemci
AMD Ryzen 5 3600
Detroit Become Human oyununu oynarken aniden kapanıyor ve şu hatayı veriyor. Ekran kartı, BIOS alakalı alakasız birçok şeyi yeni güncelledim zaten. Sorunun nedeni ne bilen var mı?

Dosya Ekleri

• 1686922596200.png
    1686922596200.png
    8,2 KB · Görüntüleme: 49
Son düzenleyen: Moderatör:
Detroit Become Human oyununu oynarken aniden kapanıyor ve şu hatayı veriyor. Ekran kartı, BIOS alakalı alakasız birçok şeyi yeni güncelledim zaten. Sorunun nedeni ne bilen var mı?
Oyun dosyalarını doğrulayın. Olmaz ise ekran kartı sürücülerini silip tekrardan kurun.

Öncelikle bilgisayarı yeniden başlatın.

Genelde bu hata ekran kartının boşa düşmesi sonucu olur, hatta yeniden başlatmadığın sürece ekran kartı 0 MHz olarak gözükebilir.

Ekran kartına OC işlemi yaptın mı?

Yani hayır OC falan yapmadım daha önce ama hazır sistem olduğu için ilk aldığımda falan yapıldıysa orasını bilmiyorum. Gerçi öyle bir şey olabilir mi onu da bilmiyorum.

Oyun dosyalarını doğrulayın. Olmaz ise ekran kartı sürücülerini silip tekrardan kurun.

Deniyeyim bir.

Aklıma gelmişti o DDU'dan sürücülerimi daha sabah sildim ve geri tertemiz yükledim. Hala aynı sonuç.

Son düzenleme:
Yani hayır OC falan yapmadım daha önce ama hazır sistem olduğu için ilk aldığımda falan yapıldıysa orasını bilmiyorum. Gerçi öyle bir şey olabilir mi onu da bilmiyorum.

Deniyeyim bir.

Aklıma gelmişti o DDU'dan sürücülerimi daha sabah sildim ve geri tertemiz yükledim. Hala aynı sonuç.

Son care olarak eski suruculerden birini dene bakalim.

Sanırım bu oyun GTX 1650 kullanıcılarına düşman.

Geri
Yukarı