Monster Abra A7 V12.1.5 Monterey EFI

npci=0x2000
Kodunu da ekleyin.
Ekledim şimdi deneyeceğim.

@Kleyn Yine takıldı.
image.jpg

Son düzenleme:
Bugün verdiğiniz kodla ilgili bir hata yaptığımı fark ettim ve tekrar denedim bu sefer hiç takılmıyor fakat sistem kapanıp tekrar açılıyor sonra ise OpenCore arayüzü geliyor ve Install Monterey seçtiğimde aynı döngü yaşanıyor.
IMG_2134.jpg

@Kleyn Az önce tekrar denedim ilk yöntemle "Tongfang_EFI dosyasında bulunan BOOT ve OC dosyalarını USB'de bulunan BOOT ve OC dosyaları ile değiştirdim" bu sefer yine Apple logosu geldi ve altında indirme çubuğu çıktı fakat bu sefer hemen reboot attı ve tekrar OpenCore arayüzü geldi yani kısaca yine bir kısır döngü.

Son düzenleme:
Bugün verdiğiniz kodla ilgili bir hata yaptığımı fark ettim ve tekrar denedim bu sefer hiç takılmıyor fakat sistem kapanıp tekrar açılıyor sonra ise OpenCore arayüzü geliyor ve Install Monterey seçtiğimde aynı döngü yaşanıyor.
Eki Görüntüle 1545366

@Kleyn Az önce tekrar denedim ilk yöntemle "Tongfang_EFI dosyasında bulunan BOOT ve OC dosyalarını USB'de bulunan BOOT ve OC dosyaları ile değiştirdim" bu sefer yine Apple logosu geldi ve altında indirme çubuğu çıktı fakat bu sefer hemen reboot attı ve tekrar OpenCore arayüzü geldi yani kısaca yine bir kısır döngü.

Yine aynı hatayı veriyordur büyük ihtimalle yarın devam edelim.

O EFI yerine bu EFI'yi atıp içindeki Dizüstü Comet Lake H isimli configin adını config.plist yapıp dener misiniz?

O EFI yerine bu EFI'yi atıp içindeki Dizüstü Comet Lake H isimli configin adını config.plist yapıp dener misiniz?
[PCI configuration end, bridges -, devices -]
Burada takıldı. Bu arada - işaretinin olduğu yerlerde herhangi bir sayı yazıyordu fakat hangi sayı hatırlamıyorum.

Bu EFI ile deneyin.
Burada sistem kapanıyor ve kapandıktan sonra tekrar kendim OpenCore'a girip Install MacOS Monterey seçeneğini seçtiğimde aynı döngü yaşanıyor.
IMG_2639.jpg

Bu konuda bulunan EFI dosyası ile denemeler yaptım. Konuda yapılması gerektiği belirtilen bütün işlemleri uyguladım ama yine [PCI configuration end, bridges 5, devices 19] kısmında takıldı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı