Monster Abra A7 V12 cızırtı sesleri

KAİZEX

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba yaklaşık 1 ay önce Monster Abra A7 V12 1.5 modelini aldım 2 hafta sonra Turbo Boost'u etkinleştirin dedim her neyse kapattım laptoptan hafif klavye ortalarından cızırtı sesleri gelmeye başladı. 1 hafta fazla ellemedim normaldir diye sonradan Monster'i aradım normal olduğunu söylediler ama genelde video atabilirsiniz dediler attım. Her neyse hani normalde böyle ses olmaması lazım dediler gönderin bize dediler neyse gönderdim fanlar yalpalama yapıyormuş o yüzden böyle tam çalışmadığı için cızırtı yapıyormuş dediler. Kontrollerini yaptık dediler. BIOS güncellemesi de yaptık dediler yolladılar sonra ses devam ediyordu gene hafif klavyenin ortalarından ilk başta biraz fazla sonralardan azalıyor bir de sol fana çok yaklaşınca hafif cızırtı sesleri geliyor hani normal midir, yoksa sorun mudur bilemedim. Her yerde araştırdım ama hala net bir cevapa ulaşamadım yardmci olursanız çok sevinirim.
Yada çözebilecegim sorunsa nasıl çözerim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl cızırtı hocam sesi duyma şansım var mı? Ben de Monster Abra A7 v12.1.5 kullanıyorum.

Nasıl desem ilk 3 hafta yoktu sonra klavyenin ortalarından ve sol fandan elektriksel cızırtı sesleri geliyordu ilk 3 dk ses hafif yakalsinca bile duyuluyordu sonradan çok yaklasman gerekiyordu duymak için HDD yok performansta bir sıkıntı yok hapörlerde de bir sıkıntı yok sorun mu bu normal mi kafaya çok taktimda.
Yardım ederseniz çok sevinirim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı