Monster Abra A7 v13.1 alınır mı?

Fazla ısındığı ve malzeme kalitesinin kötü olduğunu söyleyenler var doğru mu?
Şimdi yalan yok,11K'ya özellikleri iyi, +8 GB RAM gerekebilir o ayrı.

Ancak Monster'ın ısındığını savunan çok sayıda kullanıcı var.Eğer ki bir soğutucu alabilicekseniz alınabilir.

Buralarda kimseye inanma hocam. Adamlar 95 derece sıcaklığa normaldir, laptoptur olur diyorlar. :) Mesela benim için bir sorun. Oyun oynamazken, sadece internette gezinirken bilgisayar ısınıp duyacağım kadar fan sesi çıkarıyorsa verdiğim paraya yazıklar olsun derim ben.

Buralarda kimseye inanma hocam. Adamlar 95 derece sıcaklığa normaldir, laptoptur olur diyorlar. :) Mesela benim için bir sorun. Oyun oynamazken, sadece internette gezinirken bilgisayar ısınıp duyacağım kadar fan sesi çıkarıyorsa verdiğim paraya yazıklar olsun derim ben.
95 dereceye kadar çıktığı doğru mu peki ?
Yemek buldun ye, Abra buldun kaç.
Böyle bir Atasözü var.
Gibi söylentilerde var.

95 dereceye kadar çıktığı doğru mu peki ?
95 olucağını sanmam,90 olur maksimum.Ancak daha iyi alternatifleri var.Clevo kasaymış bu model.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

95 olucağını sanmam,90 olur maksimum.Soğutucu alıcaksanız gözünüz kapalı alabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Peki sizce GTX 1650 ti li bir laptop alırsam aynı performansı verebilirmi ? Abra serilerinin birçok olumsuz yorumundan dolayı uzaklaştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı