Çözüldü Monster Abra A7 v14.2 laptopta HOI4 çöküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

swarthy18

Centipat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Arkadaşlar selam,

9 Aralık güncellemesinden beri oyun hata vermeye başladı. Launcher açılıyor oyunu başlat diyorum, yükleme ekranında bar dolunca oyun kapanıp uyarı veriyor.

Oyun orijinal, tekrar silip yükledim, dosyaları doğruladım, DLC'leri kapattım, modu kapattım ama yine aynı sorunu alıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

PC: Monster Abra A7 v14.2. (hiçbir donanım eklemesi yok)

Çözüm
Modu kapatmak bir işe yaramıyor genelde. Modu Steam atölyesi kısmından geri kaldırın.
Arkadaşlar selam,

9 Aralık güncellemesinden beri oyun hata vermeye başladı. Launcher açılıyor oyunu başlat diyorum, yükleme ekranında bar dolunca oyun kapanıp uyarı veriyor.

Oyun orijinal, tekrar silip yükledim, dosyaları doğruladım, DLC'leri kapattım, modu kapattım ama yine aynı sorunu alıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

PC: Monster Abra A7 v14.2. (hiçbir donanım eklemesi yok)
Uyarıda ne yazıyor?

Modu kapatmak bir işe yaramıyor genelde. Modu Steam atölyesi kısmından geri kaldırın.

Hocam Türkçe yama modu vardı sadece zaten, onunda aboneliğinden çıktım şimdi tekrar açtım oyunu yükleme ekranında takılmadı ana ekran açıldı. Biraz test edeceğim umarım oyun esnasında crash vermez. Teşekkürler :)

Yeni konular

Geri
Yukarı