Monster Abra a7 v5.1 Mac os x kurulumu hakkında

Furkan KIRAK

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba Ben Forumda konu açtim mikail fidan adli yönetici izleyip yapabileceğimi söyledi yalniz birine sistemimi sorunca kablosuz ağın uygun olmadiğini söyledi bi bakarmısınz uygunmudur ?

Kablosuz Ağ Intel® Dual Band Wireless-AC 7260 802.11ac, Dual Band 2x2 Wi-Fi + Bluetooth 4.0

Not: Forumdan Kişisel mesaj yollayamadim ve gönderiye yorum yapamdiğim için buradan yazmak benim için tek çare kalmiştir, Cevap aldiktan sonra hemen sileceğim
ayrıca dual boot ile windows 7 mac os x kullanabilrmym ?

Ağ kartınız uyumsuz uyumlu bir kart ile değiştirmeniz gerekiyor eğer airdrop ve handoff kullanmak istiyorsanız Azurewave AW-CE123H BCM94352 kartı öneririm. Sadece wifi için istiyorsanız usb wifi kullanın

Merhaba Ben Forumda konu açtim mikail fidan adli yönetici izleyip yapabileceğimi söyledi yalniz birine sistemimi sorunca kablosuz ağın uygun olmadiğini söyledi bi bakarmısınz uygunmudur ?

Kablosuz Ağ Intel® Dual Band Wireless-AC 7260 802.11ac, Dual Band 2x2 Wi-Fi + Bluetooth 4.0

Not: Forumdan Kişisel mesaj yollayamadim ve gönderiye yorum yapamdiğim için buradan yazmak benim için tek çare kalmiştir, Cevap aldiktan sonra hemen sileceğim
ayrıca dual boot ile windows 7 mac os x kullanabilrmym ?

uyumlu hale getirilemezmi yada uyumlu bir şekilde gösterilemezmi bunun bi çaresi yok mudur ?

Maalesef kartı uyumlu hale getiremezsiniz mac intel wifi kartı desteği yok değiştireceksiniz yada usb wifi alacaksınız ben Azurewave AW-CE123H BCM94352 kartını taktım kullanıyorum handoff ve airdrop sorunsuz çalışıyor orijinalliğini bozmak istemiyorsanız usb alın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı