Monster Abra A7 V5.3.3 vs V6.3.3

Hangisini seçmeliyim?

• Abra A7 V5.3.3

• Abra A7 V6.3.3

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Bir ara monsteri satıp bundan alacaktım , sonra dedim gereksiz bilgisayarı hayatımdan komple çıkardım . İyi bilgisayara benziyor fakat oyunlarda muhakkak ısınma yaşayacaksın , kasası çok ince hava sirkülasyonu az oluyor .
Teşekkürler
Vay be :) iki gündür araştırıyorum bu markayı, sanırım olumsuzluk yaşayan ikinci kişisiniz. Aradığım fiyat degmentinde Lenovo ve Asus cihazlar var inanılmaz sorunlar yaşanmış. Sorun yaşayanlar/marka skalasi yaptığımda yine en az sıkıntı yaşatan marka olduğunu görüyorum. Dün taksit seçeneklerini görmek içi sepete ekledim, baya adımda ilerledim bu gün iki kere aramışlar tabi ben uyuyordum. Umarım sadece satış aşamasında bu kadar ilgili değildirler :)
Bende Firmanın çok ilgili olduğunu duydum.Bu sebepten yöneldim.

Vay be :) iki gündür araştırıyorum bu markayı, sanırım olumsuzluk yaşayan ikinci kişisiniz. Aradığım fiyat degmentinde Lenovo ve Asus cihazlar var inanılmaz sorunlar yaşanmış. Sorun yaşayanlar/marka skalasi yaptığımda yine en az sıkıntı yaşatan marka olduğunu görüyorum. Dün taksit seçeneklerini görmek içi sepete ekledim, baya adımda ilerledim bu gün iki kere aramışlar tabi ben uyuyordum. Umarım sadece satış aşamasında bu kadar ilgili değildirler :)
Hocam dh'de monster sayfasına bakarsanız sorun yaşayanlar oluyor , ama tekrar söylüyorum alınmaz diye birşey yok , fakat servisi vasat . Bir kablosu çıksın servise gönder direk anakart değişip oldu diye gönderiyorlar. Diğer bir gözlemim anakartı değişen bilgisayarlarda ısı sorunu başgösteriyor .

M
@Tenekamran Monster servisi Türkiye'nin en iyi servisi benim gözümde. Arkadaşım da kullanıyor bir ürününü, fan bozulduğu için gönderdi servise, servisten geldiğinde üzerinde bir not vardı, "Kasanın yanında çizik var, servise verin halledelim." diye. En küçük ayrıntıyı bile düşünmüşler. Sitelerine yazdığım öneriye aynı gün içinde tatmin edici cevap geldi. Daha da büyüyeceğini düşünüyorum bu markanın.
@Arthur61 Teknoloji şans işidir diye boşuna dememişler. Msi alsaydın ve böyle bir sorunla karşılaşsaydın Msi'dan da soğur muydun? Servisin de elinden geleni ardına koymadığını gördüm.
Hocam teknoloji şans işi tabiki .ama bir bilgisayar her servise gidip geldiğinde farklı sorun ile geliyorsa, gereksiz yera anakart değişiyorsa olay şanstan çıkıp bilgisizliğe giriyor .

Samsung r522 efsane kasa vardı bende 2008 de aldım taş gibiydi yazın ortasında en ağır oyunları oynardım ısınmazdı , parasını sonuna kadar hakketi benim gözümde . Tekrar samsung alacaktım ama düzgün bir oyuncu cihazı yoktu . Türk firması kazansın diye monster seçtim fakat ben pişman oldum .

Terar söylüyorum monsterim müşteri hizmetleri olsun teknik servisi olun bana hiç zorluk çıkarmadı her konuda ellerinden geleni yaptılar . Ben sorun yaşadım diye bu marka kötü değildir , sorunsuzca yıllarca kullanan insanlar var ama ben onlardan biri olamadım .

Msi örnek vermişsiniz , bu yaşadığım sorunları msi'de yaşasam minimum 20 max 30 iş günü içinde paramı iade alırdım ve msi'de sorun yaşama olasılığın monsterden daha az olduğunu düşünüyorum .

Uğraşsam monster'dende yeni bir pc veya para iadesi alabilirdim ama o zamanki fiyat aralığında alabileceğim en ideal bilgisayar oydu .

Herzaman söylerim , kalite ucuza alınmaz .

Hocam dh'de monster sayfasına bakarsanız sorun yaşayanlar oluyor , ama tekrar söylüyorum alınmaz diye birşey yok , fakat servisi vasat . Bir kablosu çıksın servise gönder direk anakart değişip oldu diye gönderiyorlar. Diğer bir gözlemim anakartı değişen bilgisayarlarda ısı sorunu başgösteriyor .

4 aydır Monster kullanıyorum. Gerek servisleri, gerek bilgisayarları 10/9 veririm. 2-3 yıl önce evet Monster gerçekten kötüydü fakat son 1 yıldır müşteri hizmetleri, fiyat/performans ürünü açısından muhteşem bir gelişme kaydettiler. 4 ayda ne 1 mavi ekran hatası aldım ne de herhangi bir oyunda veya programda hata hiçbiride olmadı. Size gelen ürün hatalı çıkmış olabilir fakat bu yüzden bu kadar sert olmamalısın. Tamam kötü bir durum o kadar para verip aldığın ürünün sorun çıkarması ama adamlar seni geri çevirmeyip ilgileniyorlar bunu yapmayan onlarca firma var. Adamlar 2 hafta içinde sebep dahi göstermeden bilgisayarı geri alırız paranızı iade ederiz diyorlar. Ürünlerine güvenmeyen adamlar söylediğim hizmeti asla yapmazlar. Monster kalitelidir, fiyatına göre 10 numara pc'dir 1 Ağustos 2016'ya kadar. Bundan sonra nasıl olur bilemem ama şimdiye kadar gayet iyiler.

4 aydır Monster kullanıyorum. Gerek servisleri, gerek bilgisayarları 10/9 veririm. 2-3 yıl önce evet Monster gerçekten kötüydü fakat son 1 yıldır müşteri hizmetleri, fiyat/performans ürünü açısından muhteşem bir gelişme kaydettiler. 4 ayda ne 1 mavi ekran hatası aldım ne de herhangi bir oyunda veya programda hata hiçbiride olmadı. Size gelen ürün hatalı çıkmış olabilir fakat bu yüzden bu kadar sert olmamalısın. Tamam kötü bir durum o kadar para verip aldığın ürünün sorun çıkarması ama adamlar seni geri çevirmeyip ilgileniyorlar bunu yapmayan onlarca firma var. Adamlar 2 hafta içinde sebep dahi göstermeden bilgisayarı geri alırız paranızı iade ederiz diyorlar. Ürünlerine güvenmeyen adamlar söylediğim hizmeti asla yapmazlar. Monster kalitelidir, fiyatına göre 10 numara pc'dir 1 Ağustos 2016'ya kadar. Bundan sonra nasıl olur bilemem ama şimdiye kadar gayet iyiler.
Hocam benim gibi bir ayda 2 sefer toplam 4 kez 1,5 saat gidiş 1,5 saat geliş yol eziyeti çekerek bilgisayarını servise bıraksaydın emin ol benimle aynı düşüncede olurdun .

Ben adamlar kötü demiyorum ama ben monsterdeki teknisyenede belirttim , bana deselerki sen bu bilgisayarı ver al sana 10 binliralık bilgisayar verelim yeterki memnun ol , olamam bi sefer güvenim sarsıldı , tam bir yıl kullandım ve her haftası sorunluydu , bana verdikleri bilgisayarda kronik sorun vardı söyledim ama anlatamadım . Sonuçta kötü bir monster ve gaming laptop deneyiminden sonra , bilgisayarımı sattım , internetimi kapattırdım uzun bir süre kullanmamaya karar verdim .

Hocam benim gibi bir ayda 2 sefer toplam 4 kez 1,5 saat gidiş 1,5 saat geliş yol eziyeti çekerek bilgisayarını servise bıraksaydın emin ol benimle aynı düşüncede olurdun .

Ben adamlar kötü demiyorum ama ben monsterdeki teknisyenede belirttim , bana deselerki sen bu bilgisayarı ver al sana 10 binliralık bilgisayar verelim yeterki memnun ol , olamam bi sefer güvenim sarsıldı , tam bir yıl kullandım ve her haftası sorunluydu , bana verdikleri bilgisayarda kronik sorun vardı söyledim ama anlatamadım . Sonuçta kötü bir monster ve gaming laptop deneyiminden sonra , bilgisayarımı sattım , internetimi kapattırdım uzun bir süre kullanmamaya karar verdim .

Haklısınız kötü bir deneyim yaşadıktan sonra hangi marka olursa olsun insan soğuyor artık. En güvenilir markada olsa ister istemez başka markalara yöneliyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı