Monster Abra A7 V5.4 Fan Titreme ve Üflememe Sorunu

rybaz

Kilopat
Cumartesi günü oyun oynarken fan birden titremeye başladı, elimi önüne koyduğumda ise hava üflemiyordu ve titriyordu. Bugün bilgisayarı tekrar açtım durum yine aynıydı bilgisayarın fanı ufacık bir sallanmada titremeye ve hava üflememeye başladı fakat şu anda sorun yok, 5 dakika sonra düzeldi ve turbo fanı açtığımda fan normal çalışıyor(Bilgisayar ısınmadığı için fan çalışmıyor).

Burada benim anlamadığım şey normalde turbo fanı açıp kapatınca birkaç saniyeliğine fan çalışmıyor fakat fan titreme yaparken turbo fanı açıp kapatsam da durum aynı. Sizce bu sorun neden oluyor, servise gitmeden çözülür mü?
Ses şu arkadaşlardaki gibi geliyor, 2. videodaki ses benim bilgisayarımdan çıkan sese daha yakın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Birkaç gündür sorun olmadan çalışıyordu fakat şimdi tekrar aynı oldu bilgisayar ufacık sallanınca titreme yapıp sses çıkartıyor neden olabilir?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı