Monster Abra A7 V6.4.1 Oyun Performansı nasıldır ?

BuzzyGamer

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yazın sonuna doğru dizüstü bilgisayar almak istiyorum. Monster Abra A7 V6.4.1 almayı düşünüyorum. Bu bilgisayar günümüzdeki en ağır oyunları ( The Witcher 3, Far Cry Primal, Fallout 4, Doom, Dark Souls 3 vb ) hangi grafik ayarlarında oynatabilir ? ayrıca aldığım bilgisayarı uzun süre kullanacağım için gelecekte çıkan oyunları da yüksek grafik ayarlarında oynayabilir miyim ? veya yüksek olmasa bile orta grafik ayarlarında.

Not: Bu bilgisayarın günümüzdeki en ağır oyunları bile rahatlıkla oynatabileceğini biliyorum yinede emin olmak ve beni uzun süre götüreceğinden emin olmak istiyorum. Emin olmak istememin nedeni bilgisayarın ekran kartını GPUBoss da GTX serisinden fakat daha düşük olanından ( GTX 960M vs GTX 600 gibi ) karşılaştırmıştım ve düşük olan daha iyi puan aldı. Buda beni baya şaşırttı bu yüzden konu açma gereği duydum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle kendim monster tulpar t5 v4.4.2 kullanıyorum. Ben Monster'dan çok memnunum benim cihazımda 970m var ve şuan oynadığım tüm oyunları ultra ayarlarda fazlasıyla rahat oynuyorum. Oynadığım oyunlar ve fps leri ; nfs 2016 35-50 fps , bf4 60-90 fps , cs go 120- 280 fps ,heros of the strom 70-100 fps arasında oynuyorum. Sen 960m li bi cihaz alacaksın 970m ile 960m arasında ultra ayarlarda 10-15 fps fark var ortalama . Yani söylediğim oyunları en üst ayarlarda 1080p de 10-15 fps az alacağını düşünerek hesapla. İlerde ne olacak kesin söylenemez ama en az 960m gibi bi ekran kartıyla 3-4 sene çıkacak oyunları illaki açar fakat belki en düşük ayarda 1080p de veya 720p de onu tam olarak bilemeyiz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı