Monster Abra A7 v6.4 FPS Sorunu

Burak Cihan

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, bende Monster Abra A7 V6.4 var. GTX 960M 4 GB, Intel Core i7-6700HQ, 8 GB RAM var. Aynı laptopun sadece ekran kartı 2 GB olan sürümü arkadaşımda var. O League of Legends'da en yüksek ayarlarda 150 FPS alırken, ben en düşük ayarlarda 60 FPS altına düşüyorum. Diğer oyunlarda da aynı sorun var. Termal macun ve temizliğini yeni yaptırdım. Sizce neden oluyor olabilir bu sorun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fişe takılı , yapabildiğim her modu yüksek güç modunda kullanıyorum,Termal macun daha yeni değiştirildi. Aidata64'den baktığımda ısınma sorunu olmadığı gözüküyor.
Ekran kartı güncel sürümde.

Panel çözünürlüğü sendekinde yüksek ise ondan da olabilir.
GTX 960m LOL'de kasacak bir ekran kartı değil. Abra A7 v6.1 var bende de. 1080p o da. Çözünürlükle ilgisi yok yani.

Sizce neden oluyor olabilir bu sorun?
MSI Afterburner'da oyun içi ısı, gpu-cpu frekansı ve kullanım yüzdelerini gösteren zımbırtıyı açıp değerleri takip edin. Ya da en iyisi fps düştüğünde ekran görüntüsü alıp buraya atabilirseniz, yardımcı olmaya çalışırız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı