Monster abra a7 v6.4 Windows 10 Geç Kapanma Sorunu

erhan19

Kilopat
Daha fazla  
UEFI Windows 10 kurdum. Hızlı başlatmayı kapattım. Şu anda bilgisayar 15 saniyede açılıp, 50 saniyede kapanıyor sorun ne olabilir?

işletim sistemi; win10 pro, 1607
bilgisayar; abra a7 v6.4.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar açıldıktan sonra bazı programlar kendini başlatıyor olabilir. Açılırken başlama hızını etkilemiyor ama kapanırken programların kendini kapatması uzun sürebiliyor. CCleaner vs. programları ile kayıt defterini her zaman tarayın ve sorunları düzeltin. Şüphelendiğiniz program varsa onları IObit Uninstaller ile tamamen silin.

Sebebini bilmiyorum ancak bilgisayar prize takılı iken pile göre daha hızlı kapanıyor bunun bir ayarı olabilir ama emin değilim, bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Çok anarmol bir durum açıkcası. Daha da hızlı olmasını istiyorsanız SSD alacaksınız.
SSD var zaten ve Windows SSD'ye kurulu.

Bilgisayar açıldıktan sonra bazı programlar kendini başlatıyor olabilir. Açılırken başlama hızını etkilemiyor ama kapanırken programların kendini kapatması uzun sürebiliyor. CCleaner vs. programları ile kayıt defterini her zaman tarayın ve sorunları düzeltin. Şüphelendiğiniz program varsa onları IObit Uninstaller ile tamamen silin.
başlatma.JPG başlangıçta çalışan uygulamalar bunlar, bende anlamadım, gereksiz bir şey yüklediğimi sanmıyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı