Monster Abra A7 V7.1.2 Fan Sesi

ismaileken

Kilopat
Daha fazla  
Bu laptopu 2 gün önce sıfır olarak aldım. Sorun şu ki "HİÇBİR" işlem yapmıyorken bile sol taraftaki fan (işlemci fanı olması lazım) turbo fan hızının bir tık altında çalışıyor. Ve gerçekten inanılmaz bir uğultu oluyor insan bir süre sonra kafayı yiyecek seviyeye geliyor. Control center programından (monsterim uygulaması) maximum fan hızını 50 ye düşürdüm yine fayda etmedi. Cihaz daha yepyeni tozlanma macun değişimi vs gerekmiyor. Bütün driverler ve windows 10 son sürüm Gerçekten memnunum cihazdan ama sırf bu ses yüzünden iade etmeyi düşünüyorum. Ne önerirsiniz bu fan hızını ayarlayabileceğim bir program var mı ? Aynı sorunu yaşayıp çözmüş arkadaşlar var mı ? Ne düşünüyorsunuz ? @Recep Baltaş @Ali Güngör

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı bilgisayar bende de vardı. Ve aynı sorunu yaşıyordum. Artık bu sıkıntıya katlanamayıp bunu satarak HP Pavilion 15-K002NT aldım. Şuan çok memnunum

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı