Monster Abra A7 v9.2.3 Sağlamlık Sorunu

10bachiko

Decapat
Yaklaşık 2 senedir bu bilgisayarı kullanıyorum, özellikle son zamanlarda bilgisayarın yapısının biraz dandik gibi geldiğini fark ettim. Mesela ekranı sağ ve sol tarafından iki elimle tutup oynadığımda birbirinden bağımsız oynuyor yani esnek sanki biraz güç uygulasam kopacakmış gibi. Ya da elimi koyduğum yerden böyle gıcırtı sesi geliyor azıcık bastırdığımda vesaire, bu tarz şeyler başına gelen var mı? Bu bana mı sorun gibi gözüküyor yoksa gerçekten bir sorun mu? Sizce kurtulmalı mıyım bu bilgisayardan?

Monster neden ucuz sorusunun uygulamalı cevabını yazmışsınız. Ucuz çünkü malzeme kalitesinden kısıyorlar. İmkanınız varsa, memnun değilseniz, yetersiz geliyorsa değiştirin derim.

Monster neden ucuz sorusunun uygulamalı cevabını yazmışsınız. Ucuz çünkü malzeme kalitesinden kısıyorlar. İmkanınız varsa, memnun değilseniz, yetersiz geliyorsa değiştirin derim.
Şöyle ki, performansından gayet memnunum o konuda bir sıkıntı yok ihtiyacımı karşılıyor lâkin bu yapısal sıkıntı canımı sıkmaya başladı biraz endişelendirdi beni. Değiştirecek olsam eğer bu konuda öneriniz hangi marka olurdu?

Menteşeler zamanla kırılabilir. Garantisi de bitmiş. İyi olabilir değişim. ASUS veya MSI öneririm. Dell’de olabilir. Markadan ziyade model önemli. Her markanın sorunlu modelleri olabilir. Bilindik markaların kaliteli modellerine yönelmenizi öneririm.

Menteşeler zamanla kırılabilir. Garantisi de bitmiş. İyi olabilir değişim. ASUS veya MSI öneririm. Dell’de olabilir. Markadan ziyade model önemli. Her markanın sorunlu modelleri olabilir. Bilindik markaların kaliteli modellerine yönelmenizi öneririm.
Garantisinin bitmesine 3 ay kaldı. Elden çıkarabilirsem değiştirme durumum var. Teşekkürler yorumunuz için

Yeni konular

Geri
Yukarı