Monster Abra Laptop Önerisi

Emirys

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, iyi günler. Monster Abra serisinden bir laptop almak istiyorum ancak modeller hakkında geniş bilgiye sahip olmadığım için seçmekte zorlanıyorum. İçinde Windows yüklü olmayan ve 1650 Ti ekran kartı olan bir laptopı tercih ederim. Önerilerilerinizi bekliyorum.

Not: Belirli bir fiyatta laptop istemiyorum, kaliteli olduktan sonra Abra serisindeki herhangi bir laptopu alabilecek maddi durumum var.

Son düzenleme:
Şu konulara fiyat belirtmeden açanlara ya ceza verilsin ya da konuları onaylanmasın.

Bir fiyat yazmadığıma göre Abra serisinden istediğim özelliklerde güzel bir laptop önerebileceğinizi anlamanızı beklerdim. Bana ister 10 bin TL ister 7 bin TL fiyatlı bir laptop atın şikayet etmeyecektim bu durumu. Kaldı ki hata yaptıysam bile foruma önceden katılmama rağmen kullanmaya yeni başlamamdan dolayı yapabileceğim hatalara böyle çıkışmak ne kadar gerekli kendinize bir sorun bence. İyi akşamlar dilerim.

Bir fiyat yazmadığıma göre Abra serisinden istediğim özelliklerde güzel bir laptop önerebileceğinizi anlamanızı beklerdim. Bana ister 10 bin TL ister 7 bin TL fiyatlı bir laptop atın şikayet etmeyecektim bu durumu. Kaldı ki hata yaptıysam bile foruma önceden katılmama rağmen kullanmaya yeni başlamamdan dolayı yapabileceğim hatalara böyle çıkışmak ne kadar gerekli kendinize bir sorun bence. İyi akşamlar dilerim.

Bütçenizi bilmediğimiz için herhangi bir laptop sunsak size bütçem buna yetmiyor diyecektiniz. Siz konuyu açarken daha dikkatli olun ayrıca size çıkışan yok.

Bütçenizi bilmediğimiz için herhangi bir laptop sunsak size bütçem buna yetmiyor diyecektiniz. Siz konuyu açarken daha dikkatli olun ayrıca size çıkışan yok.

Abra serisinden bir laptop istedim ve fiyatları hepsinin uygun. Zaten 2. yorumumda da göstereceğiniz herhangi bir Abra serisi laptopu fiyatı dolayısıyla şikayet etmeyeceğimi belirttim. Hata yaptıysam özür dilerim, önereceğiniz laptoplar varsa da sevinirim.

Öncelikle tartışsakta bana denk geldiğin için şanslısın. Ben Abra A5 v15.5 kullanıyorum. Ekranı harici memunum laptoptan. Monster pişmanlık mıdır bilmem ama ölü piksel falan çıkmadı. Sadece ekranı beni memnun etmedi. Eğer paran varsa Monster alma MSI falan al. Eğer Monster alacağım dersen şunu alabilirsin:

Ürün: Abra A7 V12.2 17,3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook

Özelleştirip alabilirsin.

Arkadaşlar, iyi günler. Monster Abra serisinden bir laptop almak istiyorum ancak modeller hakkında geniş bilgiye sahip olmadığım için seçmekte zorlanıyorum. İçinde Windows yüklü olmayan ve 1650 Ti ekran kartı olan bir laptopı tercih ederim. Önerilerilerinizi bekliyorum.

Not: Belirli bir fiyatta laptop istemiyorum, kaliteli olduktan sonra Abra serisindeki herhangi bir laptopu alabilecek maddi durumum var.

1650 Ti'lı ve fazla pahalı değilse i7 olsa da iyi olur o laptoplara bakabilirsin ama en en fazla 7500 TL falan verilir bence yoksa 8K'ya 1660 Ti mobil laptoplar var.

Geri
Yukarı