Monster Abra v16.6.3 incelemesi

Monsterlerin genel sorunu ısınma ve ses oluyor mutlaka ses konusunda ileride ya gidiyor ya kısılıyor bir türlü çözüm de bulamadılar buna

Monster'lerin genel sorunu ısınma ve ses oluyor mutlaka ses konusunda ileride ya gidiyor ya kısılıyor bir türlü çözüm de bulamadılar buna.

Ben 2.haftama gireceğim ısınma ve ses konusunda sıkıntım yok oyundayken fanlar biraz ses yapabiliyor ama kulaklık kullanırsan rahatsız etmiyor yani ileride ne olur bilemeyiz.

Evet klavyenin işiğindan biraz tiz bir ses geliyormuş yine duymak için kafamı klavyeye koydum.

Merhaba laptoptan hâlâ memnun musunuz cevap verirseniz çok memnun olurum ben de satın almayı düşünüyorum.

Tek tek sorduğum için kusuruma bakmayın. Ben de almak istiyorum da emin olmak istiyorum. FPS düşüşleri sıcaklık artışları vs oldu mu acaba?

Hayir şu ana kadar oyunda islemciyi maksimum 80 derece gordum ekran kartini da 70 derece gordum FPS dususleri suanlik yok ileride ne olacagi belli olmaz ama ben aldigima memnunum yine o laptopu aldigim güne gitsem bu laptopu tercih ederdim.

Aga ben de bugün bunu sipariş verdim. Heryerde Monster'i yerin dibine gömüyorlar. Bunu okuyunca içim biraz rahatladı. Işık açıkken bir cızıltı geliyorsa ben de olmadı klavyenin ışığını kapatıp kullanırım. Bir de bunu 6800'e aldım sizce bu fiyata daha iyisi alınabilir miydi teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…