Monster Abra V5 Siyah Ekran ve Kapanma Problemi

ZeroMenthoL

Decapat
Merhabalar,

Monster Abra V5 marka laptopum var. 1 hafta önce elektrik gidip gelmesi sonucu adaptör girişinde pıt diye bir ses çıktı ve kapandı. (Bataryasız kullanıyordum.) Tekrar açmak isterken de laptop ve fanlar çalışıyor fakat ekran siyah kalıyor. 10 saniyede sonra kendiliğinden kapanıyor. Böyle olunca da servise yolladım. Anca 1 hafta sonra geldi. Göndermeden önce beni aradıklarında sorunun ne olduğunu sordum. Donanımsal birş ey olmadığını, termal macunlarının yenilenip, BIOS'un güncellendiğini söyledi.T am olarak sorunun ne olduğunu söylemediler.

2 gün önce gene aynı şekilde elektrik gidip gelmesi sonucu tekrar aynı sorunu yaşıyorum. 1 hafta beklemek istemiyorum. Laptop olmayınca canım çok sıkılıyor. :D Sorunun nedenini söyleyebilir misiniz? (Eğer yapabileceğim bir şeyse tabii :))

NOT: Bakım sonucu kağıdına baktığımda sorun olarak "LED panelde görüntü alınamadı." yazıyordu. Bununla ilgisi olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence termal macun veya BIOS ile bir alakası yok alakası olsa zaten sorunu bir daha yaşamazdınız bana donanımsal gözüktü bence servise tekrar gönderin

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı