MONSTER ABRA V7.1.2 BIOS güncellemesi nasıl yapılır?

yesill_

Hectopat
Selamlar arkadaşlar. MONSTER ABRA v7.1.2 laptopumun BIOS’unu güncelleyemiyorum. Anakart modeli MONSTER ABRA v7.1 olarak geçiyor. Sitesinde de BIOS güncellemesi yok. Ama programlarla baktığımda BIOS güncellemesinin olduğunu görüyorum. BIOS’a bakınca AMI diye bir model görünüyor. Sitesinde de modeller var fakat hangi sürüm olduğundan emin değilim. BIOS UEFI bu arada. Konu hakkında bilgisi olanlar yardım edebilir mi?

Resimleri aşağıya ekledim.

Ekran Alıntısı.2.PNG
Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster'ın sunmadığını biliyorum. Bildiğim kadarıyla Monster'ın parçaları kendine ait değil. Yani en azından anakart modelimi öğrenebilsem ona göre bir çaresine bakacağım. Fakat anakart modeli olarak Monster yazıyor. BIOS'unda güncel olmadığını AIDA64 sayesinde öğrendim. Yani şu an BIOS için bir update var fakat ben bulamıyorum.
Ekran Alıntısı.PNG

Aradan uzunca yıllar geçmiş fakat bu soruyu sormaya insanlar devam edecektir.
Kısmında BIOS sürümünüzü ve ürün bilginizi yollayarak BIOS driver talbinde bulunabilirsiniz.
Monsterın web sitesine girip üst taraftaki Mesaj Gönderder butonuna basarak sol taraftaki konular başlığından BIOS Güncelleme - BIOS Ayarları seçerek ilgili sayfayı doldurup yapabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı