Monster Abra Windows 10 Kurulum Ekranı Gelmiyor

Codejion

Kilopat
Daha fazla  
Sistemime temiz kurulum yapmak için ISO dosyasını indirdim. Daha sonra Rufus Üzerinden ilk olarak GPT olarak denedim Daha Sonra MBR olarak da denedim yani tüm seçenekleri denedim Dosya sistemi NTFS olarak sabit kaldı ancak hiçbir şekilde kurulum ekranına ulaşamadım. USB işlemi sonlandırdığında iki bölüme ayırıyor biri normal diğeri UEFI_NTFS şeklinde GPT denediğimde.

GPT İlerke Boot ekranın iki tane görünüyor dediğim gibi biri (NTFS) diğeri normal, normali denediğimde could not load UEFI/Boot/... 64 gibi bir hata alıyorum ve bir tuşa basıp çıkıyorum. NTFS ile Boot etmeyi denediğimde ise hiçbir şekilde yükleme ekranı gelmiyor Windows olağan şekilde başlıyor. GPT yerine MBR denediğimde ise yine hiçbir şey olmadan Sistem olağan şekilde başlıyor. Daha önce hiç böyle bir problem ile karşılaşmamıştım yardımlarınızı bekliyorum.

Bu arada bilgisayarım Monster Abra A7 v3

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı