Monster Alpha T7 V2.3.1 Nasıldır?

guvenxx

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaslar

Uzun arastirmam sonucu fiyat, performans olarak en iyi bilgisayarin monster Tulphar T7 V2.3.1 oldugunu dusunuyorum hem oyunlari oynar hemde rahat rahat yazilim calisabilirim diye dusundum.
Sizin fikriniz nedir?

Birde Tulphar T7 V2.3 mü yoksa V2.3.1 mi 300 TL fark var arada sanirim. Birinde 8 digerinde 16 GB RAM var pek fark olacagini dusunmuyorum en iyi oyunlar bile ortalama 3-4 GB RAM istiyor saten fikirlerinizi bekliyorum..

Baslik yanlis olmus Tulphar yazicaktim

Son düzenleyen: Moderatör:
8 gb ram fazlasıyla yeter. İlerde yetmez ise değiştilebilir. O sorun olmaz bence. Laptop adından da anlaşıldığı üzere bir canavar. Ama o fiyata daha canavar bir pc dizilir. Bilginize.

Aralarında RAM ve HDD farkı var. 2.3.1'de 1 TB HDD ve 16 GB RAM mevcut. 16 GB RAM çizim programları vs. kullanıyorsan ve aynı anda bir kaç program birden çalıştırman gerekiyorsa iyi olabilir ve aradaki 250 GB HDD farkı da az değil.

Aralarında RAM ve HDD farkı var. 2.3.1'de 1 TB HDD ve 16 GB RAM mevcut. 16 GB RAM çizim programları vs. kullanıyorsan ve aynı anda bir kaç program birden çalıştırman gerekiyorsa iyi olabilir ve aradaki 250 GB HDD farkı da az değil.

Yok hocam WEB tasarim yapiyorum arada Photoshop kullaniyorum.
Pek gerekli olacagini dusunmuyorum 16 GB'ın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı