Monster alüminyum kasa alınır mı?

gncdgms

Hectopat
Dizüstü bilgisayar almayı düşünüyorum ama bir türlü karar veremedim, Monster Clevo kasaların kötü olduğu söyleniyor, kendi sitesinde baktığım modellerin bazılarında alüminyum kasa olduğu yazıyor, böyle olanlar daha mı sağlam olur veya alınır mı?

Monster v16.7.6 modeli sizce nasıl, yardımcı olursanız sevinirim çünkü her gün fiyat artıyor, artık almam gerekiyor bir an önce.
Clevo kasa olmasının yanında donanımsal olarak fiyatını haketmiyor.
Alınabilir.

Monster v16.7.6 modeli sizce nasıl, yardımcı olursanız sevinirim çünkü her gün fiyat artıyor, artık almam gerekiyor bir an önce.

Alınmaz. GTX 1650 devri kapanalı çok oldu.

1000 TL daha ucuza daha iyi. RAM de eklenirse mis gibi olur.

Sorun çıkartırsa tamir olayından çekiniyorum biraz, etrafımda alınmaz diyenler çok.

İşletim sistemi Linux diyor ama anlamadığım için soruyorum, aldığım gibi kullanabilecek miyim yoksa Windows 11 yüklemesini elle mi yapmam gerekiyor?

Sorun çıkartırsa tamir olayından çekiniyorum biraz, etrafımda alınmaz diyenler çok.

O alınmaz diyenler Monster'a alınır diyorlarsa onlardan çekinmek gerek asıl. Servis ağı Monster kadar yaygın ve yetkin değil ama servise düşme şansınız daha düşük. Performans farkı zaten dağlar kadar.

İşletim sistemi Linux diyor ama anlamadığım için soruyorum, aldığım gibi kullanabilecek miyim yoksa Windows 11 yüklemesini elle mi yapmam gerekiyor?
Windows 11 yüklenmesi gerekli.

Son düzenleme:
O alınmaz diyenler Monster'a alınır diyorlarsa onlardan çekinmek gerek asıl. Servis ağı Monster kadar yaygın ve yetkin değil ama servise düşme şansınız daha düşük. Performans farkı zaten dağlar kadar.

Windows 11 yüklenmesi gerekli.

İşte onu hiç anlamıyorum, uğraştırır mı beni.

İşte onu hiç anlamıyorum, uğraştırır mı beni.

Uğraştırmaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benzer şekilde USB hazırlayıp, USB'den boot edeceksiniz. Kurulum esnasında da mevcut diski formatlayıp kuracak zaten, Linux'u silmekle uğraşmayacaksınız.

Geri
Yukarı