Alüminyum kasa notebook önerisi

Fiyat aralığını 700$'a kadar arttırdım. Ne önerebilirsiniz? Dediğim gibi çok oyun oynamam ama ekran kartım ve işlemcim güçlü olsun istiyorum yeri gelince de sorunsuz oynamak için. SSD sıkıntı değil çünkü bende var zaten. Kasa alüminyum olursa memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyat aralığını 700$'a kadar arttırdım. Ne önerebilirsiniz? Dediğim gibi çok oyun oynamam ama ekran kartım ve işlemcim güçlü olsun istiyorum yeri gelince de sorunsuz oynamak için. SSD sıkıntı değil çünkü bende var zaten. Kasa alüminyum olursa memnun olurum.

Çok şey istemişsin ama bu önerim bence sizin aradığınız özelliklerde : Asus K555LN-XO088H Intel Core i5 4210U Notebook

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı