Monster Aryond 32 V1.1 31,5” nasıldır?

carlosgardel00

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, fiyat performans olarak araştırdıgımda bu monitörü buldum. Biraz araştırma yaptığımda ölü piksel ve ghosting sorunu çarptı gözüme. Acaba kullanan arkadaşlar varsa ya da bilgisi olan varsa bilgilendirme yaparsa sevinirim. Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Forumda kullanan birisi daha vardı yanlış hatırlamıyorsam. @ItsAllGoodman

Attığım konuda ghosting belli ve kullanılacak derecede değil. Etiketlediğim kişi memnundu sanırım umarım yanlış etiket değildir :D.

Forumda kullanan birisi daha vardı yanlış hatırlamıyorsam. @ItsAllGoodman

Attığım konuda ghosting belli ve kullanılacak derecede değil. Etiketlediğim kişi memnundu sanırım umarım yanlış etiket değildir :D.
Bakalım cevap verirse görüşleri değerli bizim için
Konu güncel

Son düzenleme:
Ben 27 inç 1080P olan modelini kullanıyorum. Ghosting'in hiçbir zaman göze batacak kadar olduğunu görmedim FPS oyunları oynasam da. Plastik olması bir sorun değil, eğer evde monitöre zarar verecek biri yoksa plastik olması maliyeti düşürdüğünden iyidir bence. Eğer 3 büyükşehirden birinde yaşıyorsanız mağazaya gidip almanızı tavsiye ederim. Çünkü ölü piksel çıkarsa direkt depodan yeni monitör veriyorlar.

Ben 27 inç 1080P olan modelini kullanıyorum. Ghosting'in hiçbir zaman göze batacak kadar olduğunu görmedim FPS oyunları oynasam da. Plastik olması bir sorun değil, eğer evde monitöre zarar verecek biri yoksa plastik olması maliyeti düşürdüğünden iyidir bence. Eğer 3 büyükşehirden birinde yaşıyorsanız mağazaya gidip almanızı tavsiye ederim. Çünkü ölü piksel çıkarsa direkt depodan yeni monitör veriyorlar.

İstanbul'da yaşıyorum. Peki orada denetiyorlar mı ki?
Konu günceldir bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı