Monster Aryond A27 1.2 vs AOC 24G2ZE

3-4 yıl kullanılabilir bir monitör lazım yeterli 240hz olarak aoc'u çok beğendim ölü pixel falan ilerliyen zamanlarda çıkar mı ghosting mevcut mu?

Ghosting çok sinir bozucu bir şey.

AOC monitörü Amazon satıyor, ölü piksel çıkarsa her türlü değişimini yapıyorlar. Onun dışında AOC firması da müşterilerine pek sıkıntı çıkarmaz. Ghosting konusunda bu monitörle ilgili pek bir şey görmedim ama buna en iyi kullanıcı kendisi karar verir.

Örneğin bende Philips 242E1GAJ modeli var kimisi "çok ghosting var" diyor ama ben hiç hissetmedim ya da rahatsız olmadım.

AOC monitörü Amazon satıyor, ölü piksel çıkarsa her türlü değişimini yapıyorlar. Onun dışında AOC firması da müşterilerine pek sıkıntı çıkarmaz. Ghosting konusunda bu monitörle ilgili pek bir şey görmedim ama buna en iyi kullanıcı kendisi karar verir.

Örneğin bende Philips 242E1GAJ modeli var kimisi "çok ghosting var" diyor ama ben hiç hissetmedim ya da rahatsız olmadım.
Amazondan sipariş ettim.

Teşekkür ederim, arkadaşım şöyle bir tavsiye verdi açmadan önce videoya al eğer kırık vesaire çıkarsa o otomatik olarak kullanıcı hatası oluyormuş doğru mu böyle birşey var mı?

Teşekkür ederim, arkadaşım şöyle bir tavsiye verdi açmadan önce videoya al eğer kırık vesaire çıkarsa o otomatik olarak kullanıcı hatası oluyormuş doğru mu böyle birşey var mı?

O tarz videoların bugüne kadar hiçbir konuyu çözdüğünü görmedim. Amazon Müşteri Hizmetleri video talep etmez, %99 sapasağlam eline ulaşacaktır kırık bile çıksa anında yazarsın geri göndermeni isterler. Amazon her konuda müşterinin yanında yer alıyor.

Ben kendimi tamamen garantiye alayım diyorsan da kargocunun önünde kutuyu açıp şöyle bir bakarsın kırık, patlak, çatlak var mı diye 5 dakikanı almayacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı