Monster Aryond A27 V1.1 240 Hz Gaming Monitör alınır mı?

Bu ayın 5'inde sipariş verdim dün geldi hemen kontrol yaptım ölü piksel falan yokta bu can sıktı biraz aradım servisi değişim yapalım falan dediler ama 7-10 gün sürer.

Anladım dostum benim monitörde yarın elimde olacak. Umarım aynı sıkıntıyı yaşamam. İade sürecinide paylaşırsan sevinirim
Arkadaşlar monitör dün dağıtıma çıkacağı kargo şirketine gelmişti. Bende akaşama doğru gidip aldım. Ölü piksel testi ışık hüzmesi ve diğer testlerin hepsini yaptım en ufak bir sorun yok. DP kablo ile bağladığım zaman ekran anlam veremediğim bir şekilde piksel piksel gözüktü ekran. Sonra kutunun içinden çıkan HDMI kabloyu taktım görüntü gayet iyi. Sadece yakından baktığınız zaman küçük küçük pikselleşmeyi görebilirsiniz beni çok rahatsız etmedi açıkçası şuan için memnunum alacak arkadaşlara duyurulur:)))

Son düzenleme:
Bende monitörden gayet memnunum şuan için. Bende de o sorunlar yok
Monitör hakkında deneyimlerinizi paylaşır mısınız?
Almamı önerir misiniz?
Eksileri ve artıları nelerdir?
Bu fiyata 240Hz monitör olması önemli benim için.
1920x1080 çözünürlükte sıkıntılar gördünüz mü 27'' monitör olduğu için ve Valorant/League of Legends oynuyorum.

MOSTER A27 KULANICI SI OLARAK VALORANDA OLU PİXEL HATASI ALAMAYA BAŞLADIM SADECE EKRANIN SOLTARIFINDA KENARDAVAR 20 PİXEL FELAN YOK NEDEN ACABA Bİ FİKRİ OLAN VARMI OLÜ PİXEL TESTİ YAPTIM GECİYOR VE BAŞKA OYUNLARDA HİCBİ SORUN YOK SACECE VALORANTA VAR BU KONUYLA İLGİLİ BİLGİSİ OLANVARSA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM DP KABLOSU KULANIYORUM KABLODAN ŞUPELENDİM YENİ DP KABLOSUALDIM HALA DÜZELMEDİ
Moster A27 kulanıcı sı olarak valoranda olu pixel hatası alamaya başladım sadece ekranın soltarıfında kenardavar 20 pixel falan yok neden acaba bir fikri olan varmı olü pixel testi yaptım geciyor ve başka oyunlarda hiçbir sorun yok sacece Valorant'a var bu konuyla ilgili bilgisi olanvarsa yardımcı olursanız sevinirim DP kablosu kullanıyorum kablodan şupelendim yeni DP kablosualdım hala düzelmedi.

Dosya Ekleri

• d44394f5-9447-4e65-aed8-fa52a932a58b.jpg
    d44394f5-9447-4e65-aed8-fa52a932a58b.jpg
    166,7 KB · Görüntüleme: 26
  • 9c287962-ae0e-413d-90e0-7e314846a876.jpg
    9c287962-ae0e-413d-90e0-7e314846a876.jpg
    123,7 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleme:
Bende aynı şekilde neden bu kadar uygun olduğunu anlamak istiyorum. Monitörden anlayan biri gelip bizi aydınlatsa keşke 😀
Monster genellikle -özellikle laptoplarında- performansı öne çıkarıp malzeme kalitesini -plastik kasa kullanımı gibi- düşük tutarak optimum bir fiyat çıkarma yoluna gidiyor. F/P ürünleri olarak öne çıkması bu yüzden. O sebeple monitörde de aynı durum vardır muhtemelen, fiyatının düşük olmasının sebebi bence bu :)

Geri
Yukarı