Monster Aryond A27 v1.1 hakkında

Birkaç arkadaşım bilgisayar almadan önce PUBG oynamak istediği için bazen beraber internet kafeye gidiyoduk. Samsung'un iyi monitörleri olmasına rağmen, 27" boyut yüzünden bugünün Lite versiyonunu oynuyor gibi kötü görüntü oluşuyordu. Konsol bağlayıp belli mesafeden oynanacaksa zaten sıkıntı olmaz. 50" TV'lerde bile yeterince uzak olunca sıkıntı olmuyor. O mesafeden yüksek yenileme hızının en fazla avantaj sağladığı oyunları oynamak pek mümkün değil.

Ayrıca bir firmaya "malın iyi mi kardeş?" dediğin zaman, "yok bir halta yaramaz" gibi bir cevap gelmesi mümkün mü?

"Boş yapmış" gibi hadsizliklere gerek yok. İnsanlar yardım için yazıyor. Aynı görseli, bir telefonundan bir de yeni monitöründe aç ve 30 CM uzaklıktan bak. Belki konunun ne olduğunu anlarsın. Hiç çikolata yememiş birine tadını anlatamazsın.

Son düzenleme:
"Boş yapmış" gibi hadsizliklere gerek yok. İnsanlar yardım için yazıyor. Aynı görseli, bir telefonundan bir de yeni monitöründe aç ve 30 cm uzaklıktan bak. Belki konunun ne olduğunu anlarsın. Hiç çikolata yememiş birine tadını anlatamazsın.

Mal savunma politikasına devam diyorsun neyse konu sahibi olarak uzatmaya daha gerek olmadığını düşünüyorum düşüncem bu fiyata kaçmaz.

Farklı marka mı önerdim? Bu markada 27" daha iyidir mi dedim? Almış ve memnun kalmışsın. Sen de neden memnun olduğunu güzelce anlat. Alacaklara rehber olsun. Başkasına boş yapmış demenin kimseye faydası yok.

Monitör aklımda eski monitörüm LG 27GK750 idi çok işimi gördü Monster monitör de hoşuma gitti gibi bakalım bir yerden para iadesi bekliyorum o gelirse monitörü alabilirim. Ayrıca 27 inç 240Hz'de çok rahat FPS oyunları oynuyordum. CS:GO 4:3 1024X768 stretched ayarı kullanıyordum çok da güzel performans aldım.

Geri
Yukarı