Monster Aryond A27 V1.1 Trendyol'da stokta

Sizin ürünün sorunu neydi?

Öncelikle 27" 1080p monitörde FPS oynamak dert. Bu ürün bazlı bir sorun değil, denedim başarısız sonuç verdi.

Benim asıl sorunum renk ayarlarını istediğim gibi yapamadığımdan dolayı 1 saat içinde göz ve baş ağrısı problemi oluşmasıydı. Bu nedenle Black EQ özellikli bir monitör sipariş ettim. Benq zowie xl2411p

Monster'ın kendi sitesinde ürün yokken burada nasıl satılabiliyor anlamadım.

Hiç bilemiyorum.

Kampanyada sadece HDMI kablo gönderiyorlarsa... Belki bu nedenle 120 Hz yazmış olabilirler.
Unutmadan... Piyasada Full stok satılmayan ürünün bu şekilde 5-10 adet kampanyalı fiyat ile satılanlarının iadeler olduğunu söylemeye gerek kalmaması lazım sanırım :)

0 şeklinde yazıyordu, umarım bir sıkıntısı yoktur, var ise iade edebilirim.

Monster'ın kendi sitesinde olmayan ürünün Trendyol mağazasında satılıyor olması garip geldi bana. Yine Monster Notebook tarafından gönderiliyor evet ama umarım iade edilmiş, sorunlu monitörler gönderilmez tarafınıza.

Umarım gönderilmez, gönderilirse iade ederim yapacak bir şey yok. Stok yapmış olabilirler diye sipariş verdim. Umarım.
Öncelikle 27" 1080P monitörde FPS oynamak dert. Bu ürün bazlı bir sorun değil, denedim başarısız sonuç verdi.

Benim asıl sorunum renk ayarlarını istediğim gibi yapamadığımdan dolayı 1 saat içinde göz ve baş ağrısı problemi oluşmasıydı. Bu nedenle Black EQ özellikli bir monitör sipariş ettim. BenQ Zowie XL2411P

Benim sorunum monitörümün çok eski olmasıydı, FPS'i hikaye tarzı oyunlara döneceğim için ve sık sık dizi ile film izlediğimden büyük bir monitör almak istedim. Ağrı yaparsa bende iade edeceğim. :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı