Monster Aryond A27 vs AOC 24G2U

Cllefe46

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni sistem aldım ve AOC 144 Hz monitörümu değiştireceğim Monster monitör nasıl alınır mı? Kullanan biri varsa yardımcı olabilir mi?

Monster'ın monitörlerini almayın. Sorun yaşayan kişi sayısı çok fazla. Ve 1080p için en fazla 24" tercih edilmeli.

Hocam bir ghosting sorunu var galiba onu da ayarlarla anlaşılmayacak kadar indiriyor Monster monitöre sahip arkadaşlar.
Bu sorunlu olduğu gerçeğini değiştirmez. Ayar yapıp ghostingi yok etseniz bile böylesi bir cihaza neden para veresiniz? Sorunlu bir cihaza para vermekte mantık göremiyorum.

Dediğin Monster monitörü kullanıyorum, ghosting sorunu var. Bu konu hakkında video yüklemiştim YouTube'a. Yardımcı olması adına paylaşabilirim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dediğin Monster monitörü kullanıyorum, ghosting sorunu var. Bu konu hakkında video yüklemiştim YouTube'a. Yardımcı olması adına paylaşabilirim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam pek anlamıyorum ben şimdi fazla ghosting var mı yoruyor mu Valorant'ta çok belli mi?

Geri
Yukarı