Monster Aryond A32 alınır mı?

Bütçe
2500-2700
Özellikleri kağıt üzerinde gayet iyi, yorumlarda da başarılı bulmuşlar, alınabilir.

i5 7500 ve GTX 1060 6 GB modeliyle kollanıcam bir sorun yaşar mıyım?

Not: Kurban bayramından sonra B450 thomawk ve R5 5600X veya R5 3600X le değiştireceğim.
Yaşamazsınız. İleride ekran kartı da değişmeyi düşünüyorsunuz sanırım, sistem değişsem de kullanırım diye alıyorsunuz. İleride bir 3060, 3070 ve 5600X alırsanız tadından yenmez.

Yaşamazsınız. İleride ekran kartı da değişmeyi düşünüyorsunuz sanırım, sistem değişsem de kullanırım diye alıyorsunuz. İleride bir 3060, 3070 ve 5600X alırsanız tadından yenmez.

Hocam stok sorunu düzelirse RTX 3070 3070 Ti 3060 Ti gibi ekran kartlarından almayı planlıyorum.

Hocam stok sorunu düzelirse RTX 3070 3070 Ti 3060 Ti gibi ekran kartlarından almayı planlıyorum.
Mantıklı hocam. Size birkaç alternatif model daha atacağım. Özellikle LG'yi bir araştırın, kronik sorunu yoksa bence onu alın. IPS ekran çok daha canlı görüntü sunuyor çünkü.
LG 27gn750-b G-sync® Uyumluluğuna Sahip 27'' Ultragear™ Full Hd Ips Oyun Monitörü Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL , ek olarak Samsung Odyssey G5'e de bakabilirsiniz.

Mantıklı hocam. Size birkaç alternatif model daha atacağım. Özellikle LG'yi bir araştırın, kronik sorunu yoksa bence onu alın. IPS ekran çok daha canlı görüntü sunuyor çünkü.
LG 27gn750-b G-sync® Uyumluluğuna Sahip 27'' Ultragear™ Full Hd Ips Oyun Monitörü Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL, ek olarak Samsung Odyssey G5'e de bakabilirsiniz.

Herz değerleri iyi fakat 1080p ama olabilir Monster'i hem büyüklüğünden hem de 2K 165Hz 1ms olduğu için seçtim çoğunlukla Valorant CS gibi oyunlar oynuyorum.

Herz değerleri iyi fakat 1080p ama olabilir Monster'i hem büyüklüğünden hem de 2K 165Hz 1ms olduğu için seçtim çoğunlukla Valorant CS gibi oyunlar oynuyorum.
AA afedersiniz. 1440P attım sanıyorum. Almayın onu hocam aynen. VA panel biraz daha iyi olur o zaman FPS oyunları için. Monster'ı alabilirsiniz gönül rahatlığıyla.

Geri
Yukarı