Monster Aryond A32 alınır mı?

Bütçe
2500
Yorum için teşekkürler. Ben daha çok MMORPG ve hikayeli oyunlar oynuyorum genel olarak o açıdan büyük ekran daha iyi olur diye düşündüm. Büyük ekran ile ilgili aklıma takılan görüntü kalitesi kaybı olup olmayacağıydı o da cevaplanmış oldu. 3060 Ti 2K için yeterli bir kart olur diye düşünüyorum.
Yorum için teşekkürler. Ben daha çok MMORPG ve hikayeli oyunlar oynuyorum genel olarak o açıdan büyük ekran daha iyi olur diye düşündüm. Büyük ekran ile ilgili aklıma takılan görüntü kalitesi kaybı olup olmayacağıydı o da cevaplanmış oldu. 3060 Ti 2K için yeterli bir kart olur diye düşünüyorum.

Dolar 15 TL ye merdiven dayadı, yakında bu fiyatlara 1 damacana su dahi alamayacağız. Niyetiniz varsa kaçırmayın derim.

Monster'ı marka olarak sevmeyen çok ve olumsuz eleştirilen çok sert olabiliyor.
Laptop, monitör ve gamepad gibi birçok ürününü kullanılmış biri olarak fiyatına göre ürünler güzel ve garanti konusunda firma ürünlerinin arkasında duruyor. Bunu bizzat yaşadım.
32" olan monitörden 3 tane aldım, ilk aldığım şuan kullandığım. sistemi çift 32" yapmak istiyordum, sonraki gelenlerin panelleri sorunlu çıktı. Müşteri hizmetleri ile durumu konuştum, gerekli bilgilendirme yönlendirme yapıldı ve memnun değilseniz iade edin sorun değil dediler.
Şikayetlerime çözüm olması için birkaç defa geri aradılar ve önerilerde bulundular. Çözüm bulamadık iade edin serviste inceleriz dediler.
Bunlar benim için marka adına güzel referanslar.

Yeni konular

Geri
Yukarı