Monster Aryond A32 kapalıyken RGB ışığı yanıp sönüyor

DJ Sir MC

Decapat
Daha fazla  
İyi geceler arkadaşlar,

Ben bu monitörü 2 Aralıkta aldım hiçbir sorunu yok ancak bilgisayarı ve monitörü kapatıyorum ayrıca kullandığım 6'lı prizden de kapatıyorum! Ancak monitörün arkasındaki RGB ışıklar birkaç saniye de bir yanıp sönüyor. Eğer aynı monitörü kullanan arkadaşlar varsa sizde de aynısı oluyor mu? Bunu öğrenmek istiyorum şimdilik güç kablosundan fişini çekiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de var bağlı olan hoparlörden de patlama sesi gibi ses geliyor ve bu her 30 saniyede bir oluyor. Prize elektrik yokken bu nasıl olabiliyor hiç aklım almadı Monster'a mail attım henüz dönüş olmadı

Aynı sorun bende de var bağlı olan hoparlörden de patlama sesi gibi ses geliyor ve bu her 30 saniyede bir oluyor. Prize elektrik yokken bu nasıl olabiliyor hiç aklım almadı Monster'a mail attım henüz dönüş olmadı
Ben Monster'a E-posta göndermedim ama senin gönderdiğin E-posta'ya cevap gelirse sonucunu buraya yazar mısın? Şimdiden teşekkür ederim..

Selam, arkadaşlar. Aryond A32 almayı düşünüyorum. Sanırım sizler kullanıyorsunuz, memnun musunuz? Sevdiğiniz ya da sevmediğiniz özellikleri neler, kullanım tecrübelerinizi paylaşabilirseniz çok sevinirim :)

Selam, arkadaşlar. Aryond A32 almayı düşünüyorum. Sanırım sizler kullanıyorsunuz, memnun musunuz? Sevdiğiniz ya da sevmediğiniz özellikleri neler, kullanım tecrübelerinizi paylaşabilirseniz çok sevinirim :)

Ürün gerçekten çok güzel bu priz kapalıyken ışık yanması dışında bi gariplik yok bu da belki benim prizim kaynaklı da olabilir sorunu anladığımda burada yazacağım. Benim almış olduğum v1.1 bunda hoparlör yok v1.2 dahili hoparlörü mevcut. Bende ölü piksel çıkması ışık sızması ise var ama bunu yadırgamadım çünkü VA panel olması sebebi ile normal karşıladım ve bu sızmalar bölgesel noktalarda değil panel kenarlarınıda belirgin beni hiç rahatsız etmedi. Ürün cidden çok büyük çok tatminkar ve kullanımı rahat. Ürün büyüklüğünden kaynaklı 1080p ve altındaki çözünürlükler çok bariz bulanıklaşılıyor bu yüzden destekleyen videoları 2k ve üstü izlemeni tavsiye ederim. Umarım biraz aydınlatıcı olmuşumdur uzun bir yazı oldu kusura bakmayın. Kısacası cihaz gerçekten güzel.

Ürün gerçekten çok güzel bu priz kapalıyken ışık yanması dışında bir gariplik yok bu da belki benim prizim kaynaklı da olabilir sorunu anladığımda burada yazacağım. Benim almış olduğum v1.1 bunda hoparlör yok v1.2 dahili hoparlörü mevcut. Bende ölü piksel çıkması ışık sızması ise var ama bunu yadırgamadım çünkü VA panel olması sebebi ile normal karşıladım ve bu sızmalar bölgesel noktalarda değil panel kenarlarınıda belirgin beni hiç rahatsız etmedi. Ürün cidden çok büyük çok tatminkar ve kullanımı rahat. Ürün büyüklüğünden kaynaklı 1080p ve altındaki çözünürlükler çok bariz bulanıklaşılıyor bu yüzden destekleyen videoları 2K ve üstü izlemeni tavsiye ederim. Umarım biraz aydınlatıcı olmuşumdur uzun bir yazı oldu kusura bakmayın. Kısacası cihaz gerçekten güzel.

Biraz geç cevap verdim kusura bakmayın. Yardımcı olup deneyimlerinizi paylaştığınız için çok teşekkürler. Biraz daha araştırdıktan sonra hem indirimle fiyat farkının az olmasından hem de daha önce Monster kullanmadığım için MSI markasına güvenerekten MSI Optix G32CQ4 aldım. Yine de teşekkürler tekrardan yardımcı olduğunuz için :)

Yeni konular

Geri
Yukarı