Monster Aryond A32 monitör için RX 6600 mü alınmalı ARC 750 mi?

Anlık bir gaza gelme sonucu bu monitörü almış bulunmaktayım. Aryond A32 V1.3 165Hz 1ms Curved Kavisli Gaming Monitör | Monster Notebook

Şimdi emektar ekran kartı olan 1050 sırıtmaya başladı. Aile babası bütçem doğrultusunda 6.500-8000 TL bir harcama düşünebiliyorum. Kafamda 6600 veya Intel A750 vardı. Az bilen ama çok konuşan bir abimiz" senin monitörün illa NVIDIA sever bir kart olması lazım yoksa monitörde verim alamazsın. Hz konusunda düşüş yaşar tadını alamazsın" dedi? "A750 olsun o zaman dedim" bu sefer de 3060'ın desteklediği özel yazılımlar DLSS- G-Sync gibi teknolojileri yok. O kartın gene 3060'ın tadını veremez dedi. Bende burada abilerim ve kardeşlerime danışmaya karar verdim. Witcher, Bannerlord, DotA, heartstone tarzı seven sakin bir oyuncuyum. Sanat eseri olsun tadında bir kafa yapım yok. Oyunları orta iyi seviyesinde açsa mutlu oluyorum ama monitöründe hakkını vermek istiyorum. Sözün özü 6600 ekran kartıyla DDR3 16 GB RAM- i7 işlemcimle ve Monster monitörümle sıkıntılar yaşar mıyım? Yoksa hem daha ucuz A750 mi? Bunların ikisi de işini görmez, illa para biriktirip kendini zorla 3600 mü? Fikirlerinizi bekliyorum.

Monster kullanıcısı olarak almanı önermem ucuzun yahnisi yenmez israf olur.

Çok pahalı. 10 bin civarında 4060 var. İşlemciniz nedir bir de, darboğaz riski olabilir 2K bile olsa.
İ7 4770 sıvı soğutma ddr3 16 gb ram. Hocam araba alma mevzusuna dönecek iş. O paraya polo alınmaz git golf al gibi :)) Ne yaparsan yap hakkını veremez diyorsanız direk 6.500'e a750 alacağım. Yapacak bir şey yok. İşin aslı nakit para mevcut ama aile babası, yavrumun rızkını harcama muhabetleri var kafamdao yüzden çok açılmak istemiyorum. Yardımlarınız için teşekkürler.

i7 4770 Sıvı soğutma DDR3 16 GB RAM. Hocam araba alma mevzusuna dönecek iş. O paraya polo alınmaz git golf al gibi :)) Ne yaparsan yap hakkını veremez diyorsanız direk 6.500'e A750 alacağım. Yapacak bir şey yok. İşin aslı nakit para mevcut ama aile babası, yavrumun rızkını harcama muhabetleri var kafamdao yüzden çok açılmak istemiyorum. Yardımlarınız için teşekkürler.

Yanlışım varsa düzelt 4cü nesil işlemci mi o?

İ7 4770 sıvı soğutma ddr3 16 gb ram. Hocam araba alma mevzusuna dönecek iş. O paraya polo alınmaz git golf al gibi :)) Ne yaparsan yap hakkını veremez diyorsanız direk 6.500'e a750 alacağım. Yapacak bir şey yok. İşin aslı nakit para mevcut ama aile babası, yavrumun rızkını harcama muhabetleri var kafamdao yüzden çok açılmak istemiyorum. Yardımlarınız için teşekkürler.
Farkındayım ve keşke daha iyi ekonomik koşullarda yaşasak da daha bütçe dostu tercihler sunabilsem ama elimden bu geliyor. Alabilirsiniz bu ekran kartını, daha yüksek bir şey önermek isterdim ama darboğaz oranı artar. Kartı alırsanız deneyimlerinizi buraya yazın beklerim.

Yükseltmeyi düşünüyor musun? Günümüz için fazla yeterli olmayabilir.

Farkındayım ve keşke daha iyi ekonomik koşullarda yaşasak da daha bütçe dostu tercihler sunabilsem ama elimden bu geliyor. Alabilirsiniz bu ekran kartını, daha yüksek bir şey önermek isterdim ama darboğaz oranı artar. Kartı alırsanız deneyimlerinizi buraya yazın beklerim.

Bu ülkede biraz zor hocam anca hayal kurabiliriz hepimiz.

Tartışmak iddalaşmak gibi bir hevesim olmadan sonuçlardan yüklü olan cyperpunk ilk hızlı ayarda bu sonuçları verdi hocam.

Dosya Ekleri

• sonuç.jpg
    sonuç.jpg
    135,5 KB · Görüntüleme: 8
Tartışmak iddalaşmak gibi bir hevesim olmadan sonuçlardan yüklü olan cyperpunk ilk hızlı ayarda bu sonuçları verdi hocam.
Çok güzel. Hayırlı olsun, bu arada FSR3 için modlar çıkmaya başladı yavaş yavaş internetten bir tane indirebilirseniz bu oyun için FSR 2 ultra performans çok kötü görüntü veriyor FSR3 ile kalite modunda FG (Frame Generation) açıkken aldığınız FPS neredeyse 2 katına çıkar. Bir araştırın.

Yeni konular

Geri
Yukarı