Monster Aryond A32 V1.1 alınır mı?

Bütçe
2500TL

MT060915

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar bayağı uzun süredir monitör arayışındayım.
Bütçem 2500TL bu bütçeyi fazla aşamam.
Bu monitörü keşfettim kampanyadaydı fakat alacağım zaman kampanya bitmiş :(
monitör: https://www.hepsiburada.com/asus-vg...sync-freesync-gaming-monitor-p-HBCV00000F2MAI

Uzuuuun lafın kısası yeni monitör arayışı içindeyken başlıktaki Aryond A32 V1.1 monitörüne rastladım.
Neredeyse tüm özellikleri aynıydı kişisel olarak tek kötü yanı 32 inç olması çünkü FPS oyunları içinde kullanacağım her neyse.
Monitörü biraz araştırırken ghosting adında bir sorun keşfettim bu monitörde varmış.

Size sorduğum soru ise bu ghosting vs. sorunu orta veya yüksek derecede rahatsız eder mi?
Eğer öyleyse en fazla 3bin TL 144/165hz 2K monitör önerileriniz var mı?

Attığınız model TUF serisi, yani berbat.

XG2705-2K, VX2705-2K modellerine bakın. 3K TL altında alternatifleri pek yok.
İndirim beklerim diyorsanız Dell S2721DGF modeline yönelin, kendisi tepkime ve renk olarak iyi model.

Merhaba arkadaşlar. Monster Aryond A32 v1.1 bizde kullanmaktayız. VA Panellerin çoğunda malesef ghosting problemi mevcut. Buna bir çözümde ben sunmak isterim. Hiç monitörün ayarlarını değiştiştirmeden HDR dahi açık olacak şekilde ghosting'i azaltmanın bir yoluda nvdia denetim masasında şu ayarı yaparak gerçekleştirilebilir. Uzun uğraşlar sonucu katlanılabilir bir ayar bulabildik. Bu fiyat aralığında farklı bir seçenek ne yazık ki yok Samsung Oddysey gibi monitörler ne yazık ki pahalılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı