Monster Aryond A32 v1.2 nasıl?

Hamza elyesa

Hectopat
Merhaba, yeni bir sistem topladım ve bu monitörü almaya karar verdim. Herkes ghosting sorunundan şikayet etmiş ama, monitör üzerindeki bazı ayarları değiştirerek, bu ghosting sorunu çözülebiliyormuş. 6100'TL 32' 165Hz ve 2K bir monitör için çok uygun bir fiyat olduğunu düşünüyorum, siz değerli dostların da fikirlerini bekliyorum.

Merhaba 6000 lira gibi bütçeniz varsa VA panele bu parayı yatırmanızı ve Monster monitör almanızı önermem. İlla 32 inç bir monitör gerekiyorsa 4K çözünürlüğe sahip olması gerekir diye düşünüyorum. 32 inçte 2K Minecraft grafiklerinden hallice duruyor. Ben aldım ve iade ettim. Fikrimce 27 inç 2K en ideal görüntü çözünürlüğünü sağlıyor. Hem performans hem grafik olarak ASUS TUF VG27AQ öneririm.

Merhaba 6000 lira gibi bütçeniz varsa VA panele bu parayı yatırmanızı ve Monster monitör almanızı önermem. İlla 32 inç bir monitör gerekiyorsa 4K çözünürlüğe sahip olması gerekir diye düşünüyorum. 32 inçte 2K Minecraft grafiklerinden hallice duruyor. Ben aldım ve iade ettim. Fikrimce 27 inç 2K en ideal görüntü çözünürlüğünü sağlıyor. Hem performans hem grafik olarak ASUS TUF VG27AQ öneririm.
Öncelikle zamanınızı ayırıp yanıt verdiğiniz için teşekkür ederim. Şuan için tam bir karara varamadım. Sistemim tamamıyla Asus tuf serisinden oluşuyor, belki de monitörü de Asus tuf serisinden almalıyım. Tavsiyeniz için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı