Monster Aryond vs Casper Excalibur vs MSI Mag27CP

Mustafa Ka.

Decapat
Başlıkta gördüğünüz modellerden birini satın almak istiyorum. Monitörler hakkında bilgisi olan varsa yardım istiyorum.

Casper 2K diğerleri Full HD.
MSI’da NVIDIA Sync özelliği yok. Gibi farklarda mevcut.

Çok farklı monitörler bunlar. Çözünürlükten tazeleme hızına kadar farklılar, karşılaştırmak çok güç ve orantısız.

Maximum bütçenizi, ekran kartınızı ve oynadığınız oyunları belirtin, sizin için en uygun monitörü bulalım.

Çok farklı monitörler bunlar. Çözünürlükten tazeleme hızına kadar farklılar, karşılaştırmak çok güç ve orantısız.

Maximum bütçenizi, ekran kartınızı ve oynadığınız oyunları belirtin, sizin için en uygun monitörü bulalım.

Monter Abra A5 v15.8 Intel 7 10750H NVIDIA 1650 Ti 32 GB RAM 1TB SSD olan modeli kullanıyorum. RDR2, GTA, LoL tarzı oyunlar oynuyorum. Yazılımla ve az da olsa grafikle ilgileniyorum. 3000 TL bütçe var.

Monter Abra A5 v15.8 Intel 7 10750H NVIDIA 1650 Ti 32 GB RAM 1TB SSD olan modeli kullanıyorum. RDR2, GTA, LoL tarzı oyunlar oynuyorum. Yazılımla ve az da olsa grafikle ilgileniyorum. 3000 TL bütçe var.
Ekran kartınız 2K 144Hz için yetersiz, bu durumda 1080p 144Hz öneririm.

Grafik işleri ve hikayeli oyunlarda görüntü kalitesi önemli olduğundan muhteşem renk gamutlarına sahip olan bu monitörü öneririm;

Ayrıca hareket kabiliyeti olarak da oldukça iyidir.

Ekran kartınız FreeSync üzerinden G-Sync açmayı destekliyor mu bilmiyorum ama destekliyor ise bu monitörü DisplayPort kablosu ile kullanarak G-Sync açabilirsiniz. Ama verimsiz çalışma ihtimali de mevcut.

Geri
Yukarı