Çözüldü Monster bilgisayara su döküldü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

findaeth

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar dün 22-23 arasında notebookumla internette gezinirken elim çarpması sonucu yarım bardaktan az kadar su bilgisayarın touchpad kısmına, çok çok az bir kısmı da klavyenin alt kısımlarındaki harflere geldi. Hemen fişi çektim bilgisayarı kapattım, bir bez yardımıyla üstte kalan suları emdirip bilgisayarı ters çevirerek masanın üzerine koydum. Sabaha kadar öyle kaldı açtım ve 15-20 saniye klavyeyi touchpadi kontrol ettim touchpad açılırken yeşil ışığı yanıyor fakat imleci hareket ettiremiyorum. Klavyede ise çalışıyor fakat örneğin a ya basınca s de çıkıyor. Şu an güneş gören bir yere koydum 3 saattir ters bir şekilde duruyor. Ne yapmalıyım yardımcı olun.

Notebook: Monster Abra v 15.2.

Çözüm
Dizüstü bilgisayara içecek döküldüyse teknik servis müdahalesi gerekir. İçindeki bileşenler zarar görmüş. Dua et touchpad ve klavye sıkıntı çıkardı, komple sistemi pert olanlar da var. 1000 defa diyoruz laptop başında bir şeyler yiyip içmeyin diye. Geçmiş olsun.
Dizüstü bilgisayara içecek döküldüyse teknik servis müdahalesi gerekir. İçindeki bileşenler zarar görmüş. Dua et touchpad ve klavye sıkıntı çıkardı, komple sistemi pert olanlar da var. 1000 defa diyoruz laptop başında bir şeyler yiyip içmeyin diye. Geçmiş olsun.

Çözüm
Haklısın, dalgınlığıma gelmişti ve dökülmüştü :(

Geri
Yukarı