Monster bilgisayarlar sıkıntılı mı?

Peki hangi modelini alayım?

Yani marka iyi peki hangi model veya başka hangi marka iyi?

Black Friday bekle 8K ya düşen 1650 Ti'lı 1 Monster modeli olur diye düşünüyorum onu alabilirsin. Sıkıntı çıkarmayan elektronik alet marka model yok. Önemli olan firma ayıplı ürününe hızlı şekilde müdahale etmesi. Bu konuda Sennheiser ve Monster baş firmalar olarak tanırım.

Şu piyasada almayın eğer acil değilse çünkü çok pahalı pandemi yüzünden.

Sıkıntıdan patlıyorum şimdiki bilgisayar Minecraft'ı kötü oynatıyor GTA falan hiç yani ama zaten 1 yıl 1, 5 yıl bekleyeceğim şimdi sadece fikir.
Hangisi?

Performans ve bakım konusunda MSI ile yarışır durumda. Fakat malzeme kalitesi Excalibur'lar ile hemen hemen aynı. Performans ve bakım konusunda üzeceğini sanmam fakat kalite konusunda... Emin değilim.

Sıkıntıdan patlıyorum şimdiki bilgisayar Minecraft'ı kötü oynatıyor GTA falan hiç yani ama zaten 1 yıl 1, 5 yıl bekleyeceğim şimdi sadece fikir.
Hangisi?
2. ve sonuncu paylaştığınız bilgisayarı öneririm. Madem o kadar para veriyorsunuz, o zaman bari 16 GB RAM' veya 512 GB SSD'ye sahip olsun.
Kullanım tipinize bağlı olarak değişir. Kötü kullanırsanız 1 yıl, güzel kullanırsanız 8 yıl bile gider. Fakat ortalama 4-5 yıldır bir laptopun ömrü.

Arkadaş Abra model laptop almıştı 3 ay ekran değişimine gitti cihaz. Ekranın ortasında çizgi çıktı ekran ucundan sonuna kadar gidiyordu. Bulaşma gerek yok.

İnşallah Black Friday de biraz fiyatı iner de alınabilir belki
Arkadaş Abra model laptop almıştı 3 ay ekran değişimine gitti cihaz. Ekranın ortasında çizgi çıktı ekran ucundan sonuna kadar gidiyordu. Bulaşma gerek yok.
O şans işi.
Bu nasıl bunu yeni fark ettim.

Son düzenleme:
Çok fazla sıkıntı yaşayan var, forumlarda hep okuyorum bu sıkıntıları ama ilginç bir şekilde çevremde 4 arkadaşım var monster kullanan 4ü de hiçbir sıkıntı yaşamadı ve memnunlar. Ben de onlarla konuşup A7 V12.2 aldım henüz 2 hafta oldu bir sıkıntı yok umarım da olmaz.

Kötünün iyisi. Bütçen varsa ASUS veya MSI tercih etmeni öneririm.

Forumda gereksiz bir Monster fanboyluğu var. Bu denli dandik kasalar üretmesine ve kısa vadede çok sorun çıkartmasına rağmen fiyatı sebebiyle çok seviliyor.

Geri
Yukarı