Monster Clutch gamepad alınır mı?

Konuyu hortlatmış olacağım ancak açmak istediğim başlık hazırda var ve hiç cevaplanmamış.

Kullanan arkadaşların yorumları nedir, kronik sorunları var mıdır? Yahut yerine önereceğiniz yakın fiyatlarda oyunkolu var mıdır?

Konuyu hortlatmış olacağım ancak açmak istediğim başlık hazırda var ve hiç cevaplanmamış.

Kullanan arkadaşların yorumları nedir, kronik sorunları var mıdır? Yahut yerine önereceğiniz yakın fiyatlarda oyunkolu var mıdır?

Yanıt gelmeyince pek emin olmadaım gittim Xbox One kolu aldım pişman değilim.

Bu Monster Clutch bende var. Eski gamepadim arızalandığı için değiştirdiler ve yeni model olan Clutch'ı yolladılar. 4 gündür kullanıyorum.
Arkadaşımda orijinal Xbox kolu var karşılaştırdık. birebir aynı boyutlarda.
Malzeme kalitesi olarak büyük bir şey beklemeyin derim. Xbox kadar kaliteli bir plastiği yok. Xbox kaydırmaz bir plastik. Ama Monster Clutch ne yazık ki o konuda iyi değil. Analog tuşları da aynı plastikten. yani en azından kaydırmaz olan bir plastik olsaydı iyi olurdu. Analog tuşlar için kaydırmaz başlıklar bakmaya başladım. O şekilde bu sorunu halledeceğim.
Ledleri inanılmaz iyi. Şarjı da uzun gidiyor. Titreşimler de inanılmaz iyi çalışıyor.
Fiyat/Performans diyebiliriz. 2.000 TL Xbox'a veremem malesef. 900 TL fiyatıyla alınabilecek iyi cihazlardan.

Bu Monster Clutch bende var. Eski gamepadim arızalandığı için değiştirdiler ve yeni model olan Clutch'ı yolladılar. 4 gündür kullanıyorum.
Arkadaşımda orijinal Xbox kolu var karşılaştırdık. Birebir aynı boyutlarda.
Malzeme kalitesi olarak büyük bir şey beklemeyin derim. Xbox kadar kaliteli bir plastiği yok. Xbox kaydırmaz bir plastik. Ama Monster Clutch ne yazık ki o konuda iyi değil. Analog tuşları da aynı plastikten. Yani en azından kaydırmaz olan bir plastik olsaydı iyi olurdu. Analog tuşlar için kaydırmaz başlıklar bakmaya başladım. O şekilde bu sorunu halledeceğim.
LED'leri inanılmaz iyi. Şarjı da uzun gidiyor. Titreşimler de inanılmaz iyi çalışıyor.
Fiyat/Performans diyebiliriz. 2.000 TL Xbox'a veremem maalesef. 900 TL fiyatıyla alınabilecek iyi cihazlardan.

Monster pusad yerine mi yolladılar Clutch'ı?

Geri
Yukarı