Çözüldü Monster Control Center 3.0 OSD Only Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

393654

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba, Monster marka cihazım için Control Center 3.0 indirdim ama açınca OSD Only diye bir hata veriyor. Monster'ın sitesinden yüklemeyi deneyince uygulama hiç açılmıyor, Microsoft Store'dan indirince bu hatayı veriyor. Diğer forumlarda vs çok fazla kişi bu sorunu yaşamış ve çözüm bulamamış. Nasıl çözebilirim bu sorunu?

1654410879538.png

Not: Uygulamayı açınca arka planda açık duruyor ama hiçbir şekilde etkileşime geçemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yok yanlış anladınız Abra A7 V11'den bahsediyorum.
Hocam az önce denedim, daha önce de denemiştim. V11 serisi Tongfang, benim cihazım ise (v12) Clevo kasa olduğu için v11'in kontrol merkezinden herhangi bir işlem yapamıyorum. Etkileşime geçebiliyorum, sadece oyun modu vs ayarlanmıyor.
Hocam az önce denedim, daha önce de denemiştim. V11 serisi Tongfang, benim cihazım ise (v12) Clevo kasa olduğu için v11'in kontrol merkezinden herhangi bir işlem yapamıyorum. Etkileşime geçebiliyorum, sadece oyun modu vs ayarlanmıyor.
Sorunu çözdüm.
Microsoft Store'da Control Center 3.0'ın yorumlarına bakarken bir arkadaşın oraya çözümü yazdığını gördüm. Çözüm şu şekilde:

Aygıt Yöneticisi'ne girin, orada "Sistem aygıtları" olacak. Orayı açın ve "Acpi Bridge" yazana sağ tıklayıp cihazı kaldır diyin. Sonrasında yukarıda , sol üstte "Eylem" var. Oradan "Donanım değişikliklerini tara" diyip bilgisayarı yeniden başlatın ve uygulama sorunsuz çalışıyor olacak.
@emr0 sizi de uğraştırdım hocam, yardımlarınız için teşekkür ederim.
Merhaba öncelikle hangi versiyonu aldığınızı bilmeniz gerekir bunu öğrenmek için 'bu bilgisayar > sağ tık > özellikler' yolu ile bulabilirsiniz şu şekilde yazar 'Abra A7 v11.1' gibi daha sonra Monster'ın kendi sitesine girip oradan sürücüler kısmına gelin ve versiyonu seçin daha sonra 'Control Center' yazılı kısmı indirin ve kurun sonra PC'yi yeniden başlatın.

Merhaba öncelikle hangi versiyonu aldığınızı bilmeniz gerekir bunu öğrenmek için 'bu bilgisayar > sağ tık > özellikler' yolu ile bulabilirsiniz şu şekilde yazar 'Abra A7 v11.1' gibi daha sonra Monster'ın kendi sitesine girip oradan sürücüler kısmına gelin ve versiyonu seçin daha sonra 'Control Center' yazılı kısmı indirin ve kurun sonra PC'yi yeniden başlatın.
Bu dediğinizi çok yaptım zaten. Bilgisayarımın modeli Abra A7 v12.2.

Programı silin ve C: Diskindeki (hangi diskte kuruluysa) OEM isimli (ismi farklı olabilir) dosyası silin ayrıca tavsiyem sağ üstteki arama kısmına gelip OEM yazmanız bu şekilde farklı yerlerdende dosyalar buluyor sonra çalıştırdan %appdata% dosyasındaki OEM dosyasını da silin ayrıca %temp% ve temp dosyalarınıda silin daha sonra PC'yi yeniden başlatın ve bu linkten dosyası indirin.

Programı silin ve C: Diskindeki (hangi diskte kuruluysa) OEM isimli (ismi farklı olabilir) dosyası silin ayrıca tavsiyem sağ üstteki arama kısmına gelip OEM yazmanız bu şekilde farklı yerlerdende dosyalar buluyor sonra çalıştırdan %appdata% dosyasındaki OEM dosyasını da silin ayrıca %temp% ve temp dosyalarınıda silin daha sonra PC'yi yeniden başlatın ve bu linkten dosyası indirin.
Dediklerinizi yapmıştım zaten, işe yaramamıştı. Linkini verdiğiniz Intel'ın programı da yüklüydü. Tekrar yükledim, sonra Control Center'ı yükledim bilgisayarı yeniden başlattım ve Control Center yüklenmemiş bile.
Dediklerinizi yapmıştım zaten, işe yaramamıştı. Linkini verdiğiniz Intel'ın programı da yüklüydü. Tekrar yükledim, sonra Control Center'ı yükledim bilgisayarı yeniden başlattım ve Control Center yüklenmemiş bile.
Edit: Control Center Windows'un arama yerinde gözükmüyor ama arka planda çalışıyor ve tıklanmıyor.

Son düzenleme:

Edit: Control Center Windows'un arama yerinde gözükmüyor ama arka planda çalışıyor ve tıklanmıyor.

Tuhaf gerçekten en iyisi Monster'ın sitesindeki yardım kısmından yazmanız en iyi çözümü onlar bilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı