Monster Control Center Fan ayarı nasıl olmalı?

Mertcan6134

Hectopat
Herkese merhaba arkadaşlar.
Monster Tulpar v16.1 bilgisayara sahibim. Kontrol merkezinde fan ayarı otomatikte ve ben %20 yaptım dengeyi. Sizce bu denge yüzde kaç olmalı? Bilgilendirirseniz sevinirim.
Teşekkürler, sevgiler ve saygılar...

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    154,4 KB · Görüntüleme: 4.575
Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba arkadaşlar.
Monster Tulpar v16.1 bilgisayara sahibim. Kontrol merkezinde fan ayarı otomatikte ve ben %20 yaptım dengeyi. Sizce bu denge yüzde kaç olmalı? Bilgilendirirseniz sevinirim.
Teşekkürler, sevgiler ve saygılar...
Ben maximumda kullanıyorum çünkü PUBG vb oyunlarda oynarken klavyenin sol tarafı aşırı ısınıyor.

Çözü
Otomatik seçeneği var zaten neden kurcalıyorsunuz ? Yani sebep ney ? Otomatikte kalsın kendisi ayarlasın.[/QUOTE
Otomatik seçeneği var zaten neden kurcalıyorsunuz ? Yani sebep ney ? Otomatikte kalsın kendisi ayarlasın.
Kurcalarız olay o. Otomatikte kalmakla olmuyor. Kullanıcısı değilseniz yorum yapmayınız
Uzun zamandır temizletmiyorum onunda etkisi var tabikide. İzmirde şube açtıkları için yakın zamanda götüreceğim fazlasıyla etkisi olur diye düşünüyorum.
Soğutucu olunca sıkıntı olmuyor bende, ama şu dengeyi yüzde 0’da bırakıncada soğutması tam olmuyor

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı