Monster enerji içeceği sağlığa zararlı mı?

Eforotti

Centipat
Daha fazla  
Selam, ben hayatımda hiç enerji içeceği içmedim ve tadını çok merak ediyorum. Yaşıtlarım içiyor ama ben zara verir diye korkuyorum. Monster enerji ineceğini çok merak ediyorum. Bir kerelik içsem, tadına baksam zarar gelir mi?

Aşırı tüketim olmadığı sürece sorun yaşamazsınız. Bir kere içmekten hiçbir şey olmaz. Sadece kutu üzerinde yazanlara dikkat etmeniz yeterli. Orada yazılan bir hastalığa sahipseniz içmeyin. Günlük olarak 500 ml sınırını geçmeyin. Afiyet olsun. :)

Bir kereden hiçbir şey olmaz ama siyah yeşil kutunun justpower ve Red Bull'dan hiçbir farkı yok boşu boşuna 22 lira vermeyin ben şahsen 1 kutu süt ve ufak bal alır ballı süt içerdim. Evet saçma gelebilir ama sağlığa yararlı değil uzun vadede zararlı olabilir.

Bir kereden hiçbir şey olmaz ama siyah yeşil kutunun justpower ve Red Bull'dan hiçbir farkı yok boşu boşuna 22 lira vermeyin ben şahsen 1 kutu süt ve ufak bal alır ballı süt içerdim. Evet saçma gelebilir ama sağlığa yararlı değil uzun vadede zararlı olabilir.

Sadece tadını merak ettiğim için denemek istiyorum.

Selam, ben hayatımda hiç enerji içeceği içmedim ve tadını çok merak ediyorum. Yaşıtlarım içiyor ama ben zara verir diye korkuyorum. Monster enerji ineceğini çok merak ediyorum. Bir kerelik içsem, tadına baksam zarar gelir mi?

Laptopları pek iyi değil, içeceklerininde iyi olduğunu sanmıyorum.

Pembesinin tadına baktınız mı? Onun tadı nasıl
1676233811298.png

Bunun aynısı hocam tadı.

Geri
Yukarı