Monster Gamepad 300 TL'ye değer mi?

ahmetsafa

Hectopat
Başlıkta sorduğum gibi Monster Gamepad stoklara geldi ve 300 TL olmuş. Bütçem de o kadar eğer o olmazsa MSI GG Force GC20 Gamepad alacağım onun da fiyatı 267 TL.

Merhaba, Monster'ın gamepad'i ile ilgili çok olumlu yorumlar okumadım, kendim de alıp kullanmadığım için pek yorum yapmıyorum. 2016 yılında 99 TL'ye Logitech F710 almıştım. Hâlâ kullanıyorum ve hiç bir oyunda sıkıntı yaşatmadı. İçerisinde iki tane pil yuvası var ve yaklaşık 3-4 ay götürüyor. Şimdi fiyatına baktım Media Markt üzerinde 300 TL'ye satılıyor. Bana kalırsa tercihlerinizin arasına F710 modelini de ekleyin.

Ben kullanıyorum aşırı memnunum. Avantajı şarj ile çalışması (type-c üzerinden) pil ile uğraşmanıza gerek kalmıyor. Hatta şarjı biterse kablo ile kullanabilirsiniz bir yandan şarj olurken (PS4 kolu gibi).

Alıcısını yeğenim kırdı önce mail attım değiştiremeyiz dediler, şikayetvar'a yazdım ertesi gün aradılar yollayın bize yenisini yollayalım dediler ben de gönderdim bekliyorum. Servisi de fena değil yani.

Hocam kablosuz takıntınız yoksa MSI alın ikisinide kullandım MSI daha kaliteli ürün ama kablosuz olsun derseniz monster kullanabilirsiniz.

Kablolu bir süre sonra bayıyor. Keşke kablosuz alsaydım diyor insan. Monster'ı insanlar neden bu kadar yeriyor anlamıyorum.Gamepad gamepaddir. 300 lira veriyorsun. En fazla ne kadar kötü olabilir?

Geri
Yukarı