300 TL'ye Monster Pusat Pro Gamepad alınır mı?

berkayvirtue

Kilopat
Daha fazla  
Wireless Gamepad lazım AC Odyssey'i klavye ve mouse ile bitirdim, bugün ise Origins aldım fakat Gamepad ile daha fazla zevk alacağımı düşünüyorum. Sizce Pusat Pro buna değer mi?

Yanlış hatırlamıyorsam bir buçuk sene önce 180 TL bandında bir fiyatı bulunuyordu. Şu anda 300 TL'ye satış yapmalarına pek fazla anlam veremedim. O kadar fazla miktarı hak ettiğini düşünmüyorum. Fakat kablosuz olarak bu fiyat bandına bir gamepad alacaksanız, Monster Pusat Pro Gaming Wireless Gamepad ürününden başka sağlam bir ürün bulamadım.
Aşağıdaki kullanıcı incelemesine de göz atabilirsiniz.

Alınmaz, ya bunun fiyatının düşmesini bekleyin ya da para biriktirip Xbox one gamepad alın aksi halde pişmanlık yaşama olasılığınız yüksek.

Alınır. Bu fiyata daha iyi bir gamepad yok ve Xbox One Controller 700 TL. Bu kolun 180 TL'ye satıldığı sıralar Xbox kolu 300 liraydı.

Bir hafta önce aldım yatağımdan Death Stranding oynuyorum çok memnunum. Dpad hariç tüm tuşlar beni çok tatmin etti. En ufak bir uyum sorunu yaşamadım.

Herhangi bir yazılım kurmuyorsunuz alıcıyı takıp kullanmaya başlıyorsunuz. Steam, Epic ve Microsoft Store üzerinde denedim. Microsoft Store'da Forza Horizon 4 oynadım ve en ufak sorun yaşamadım. Onun haricinde Control, Death Stranding, Dying Light oynadım.

Geceleri 4-5 saat kadar oynuyorum tekrar oynayacağımda şarjdan çıkarıp oynuyorum o yüzden pil süresi hakkında bir şey söyleyemem.

F710 ile bu ürün arasında kalmıştım ben ama 710 için tuşların sert olduğu ve alıcının kötü olduğu söyleniyordu. Zaten genelde yataktan oynuyorum arada balkonda sigara içerken bile kullanıyorum hiç kopma veya gecikme sorunu yaşamadım. Tuşlar da beni çok memnun etti zaten. Kol çok rahat bu 4-5 saatlik kullanımda hiç rahatsızlık çekmedim. Xbox dizilimi de PS'e göre daha iyi bana kalırsa.

Ben memnunum şahsen ve kesinlikle tavsiye ederim. Bu arada önceden bu üründe şikayet edilen en büyük noktalardan biri alıcının büyük olması ve kırılmasıydı. Alıcıyı değiştirmişler ufacık bir alıcı var. Merak ettiğiniz bir şey olursa cevaplayabilirim.

XBOX gamepad'i bile o kadar mükemmel değil. XBOX gamepadi alınca pildir, bluetoothtur, alıcıdr vs. bir sürü masraf çıkıyor. Ha alıp kullanıyorsun, öyle öküz gibi zorlamadan orta sertlikte oynuyorsun, 1 ay bile geçmeden analoglar drifting yapıyor. Pusat gamepad'inde analog driftingi ile karşılaşan görmedim. Üstelik dahili pili, alıcısı geliyor. Bütçe 300 tl ise alınabilir diyorum ben.

Yeni konular

Geri
Yukarı