Monster GTX 1080 notebook varken neden GTX 1080 alınır?

Monster'ın en ucuz GTX 1080'li modeli, 11.000 TL. O paraya X99 sistem de toplanadabilir, 1080 SLI'da yapılabilir :D
Tulpar T7 V9.2 17.3" Gaming Laptop
Bahsettiğin X99 sistem sadece kasa olarak mı?

İçerisinde yeterince kaliteli; G-Sync IPS monitör, klavye, fare, web cam, hoparlör, UPS, Blu-Ray yazıcı ve yüksek hızlı kart okuyucu gibi çevre birimleri de dahil mi aynı fiyata toplanabilen X99 sisteme?

Son düzenleme:
X99 istersen sadece kasa olarak diyorum tabii ki de. Ama 1080 SLI olur. 2 tane 1080, 6.000 lira dersen, geriye kalan 5.000 lirayla G-Sync monitör dahil hepsini alabilirsin. Biraz düz hesap oldu :)

@Freedom Fighter En ucuz; X99 platformundaki işlemci 1.600 lira, anakart 1.100 lira, 4 kanal bellek 350 lira, ekran kartı 3.000 lira, kasa 500 lira, PSU 250 lira ve SSD-HDD 500 lira yani yuvarlama en ucuz x99 sistem sadece kasa 7.000 lira ediyor.

Sadece kasa 7.000 lira ettiğine göre ve G-Sync IPS monitör 2.000 liranın altında olmadığına göre fiyat çok kabarıyor çevre birimlerini katınca.

@The Riddler Masaüstü işlemcisi kullanan MSI notebook var mı?

Her şeyden önce MSI daha iyi bile olsa ne kadar daha iyi bu soruyu sormak lazım ve oldukça yüksek kaliteyi uygun fiyata sunabilen %100 Türk markası dururken neden durduk yere MSI diye atılıyorsun?

bandicam 2016-11-29 12-10-52-707.png

Asus ROG SWIFT PG248Q 24" 1ms 180Hz Full HD HDMI DP Usb Pivot 3D Led Oyuncu Monitörü | sanalmarketim +Monitör 2044TL Toplam 9064TL Eder Monster İse 11 000 TL

Son düzenleme:
Kardeşim neyi kanıtlamaya çalışıyorsun, monitör IPS değil, monitör IPS panel olmadıktan sonra isterse 1 milyon Hz ve 0,00001ms tepki süresi olsa bile TN panel asla IPS panelin verdiği muazzam kaliteli görüntüyü sunamıyor. Ayrıca 9 bin liralık sisteme Monster notebookta bulunan diğer her şeyi de dahil et bakalım hangisi ucuz.

Notebookta pil var ve bu yüzden masaüstü sisteme UPS eklemelisin.

Kardeşim neyi kanıtlamaya çalışıyorsun, monitör IPS değil, monitör IPS panel olmadıktan sonra isterse 1 milyon Hz ve 0,00001ms tepki süresi olsa bile TN panel asla IPS panelin verdiği muazzam kaliteli görüntüyü sunamıyor. Ayrıca 9 bin liralık sisteme Monster notebookta bulunan diğer her şeyi de dahil et bakalım hangisi ucuz.

Notebookta pil var ve bu yüzden masaüstü sisteme UPS eklemelisin.
Ben IPS Sanıyordum Ve Bence Gerek Yok Upsye Ve Monsterdaki EKRAN 60 hz belkide o zaman hiç bir anlamı yok

Doğru bir kıyaslama için notebookta ne varsa masaüstü sistemde de o olmalı.

Doğru bir kıyaslama için notebookta ne varsa masaüstü sistemde de o olmalı.
gsync ıps monitör 4000tl olduğuna göre fiyat farkı yok ama masaüstünde 27 inçte oyun oynarsın laptopta 17 inçte ve masaüstünde soğutma daha iyi olur laptopta prizden çekince intel hd graphics kullanıyor bataryanın oyun oynayınca avantajı yok yani

Yeni konular

Geri
Yukarı