Monster GTX 1650 Laptop alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kararsız kaldım ya monster mi alayım msi mi :) Monster yeni iade aldık tekrardan monstere bulaşmak emin olamadım ama özellikleri cazip geliyor da..

Kalite msi, f/p monster. Konu android ,iphone a döndü. Hangisini istersen sonuç senin biz sadece yorum yaparız.

Kalite msi, f/p monster. Konu android ,iphone a döndü. Hangisini istersen sonuç senin biz sadece yorum yaparız.
Şimdi aslında alırsam ilk defa alacağım MSI peki hani kalite MSI deniliyor ya kalitesine yakışır bir performansı da vardır değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben şahsen Monster alacaktım GTX1650 bekliyordum sonra ASUS'un GTX1660 Ti laptopu bekliyim dedim hala bekliyorz inceleme videoları düşmedi.

Bu arada Monstera mail atıp 15" için de GTX1660 Ti yapacaklar mı diye sormuştum, 15" için çalışmaları olduklarını ama netleşmediğini söylemişlerdi, büyük ihtimalle olur onu beklesem mi diye de düşünüyorum :B

Ben şahsen monster alacaktım gtx1650 bekliyordum sonra asus' un gtx1660ti laptopu bekliyim dedim hala bekliyoz inceleme videoları düşmedi.

Bu arada monstera mail atıp 15" için de gtx1660ti yapcaklarmı diye sormuştum, 15" için çalışmaları olduklarını ama netleşmediğini söylemişlerdi, büyük ihtimalle olur onu beklesemmi diye de düşünüyorum :b
Hayırlısı :) Ben yarın "17.3" msi GL73 8RE için ödeme yapacağım. Umarım bir problem yaşamadan kullanırız.

Cihazda herhangi bir ışık sızması sorunu ile karşılaştınız mı?

Nasıl yani ışık sızması derken?

Karanlık bir ortamda siyah ekranda kenarlardan sarı ışık gelmesi diye özetlenebilir. IPS ekranlarda bu sorunun yaşandığını okudum.

Hayırlı olsun hocam. İnceleme konusu bekliyoruz.

Işık sızması IPS ekranlarla gelen bir sorun, anlamak için bilgisayarı aç karanlık bir odaya geç ışık girmesin, parlaklığı son yap, YouTube'dan light bleeding test aç tam ekran yap, eğer ışık sızması varsa anlamaman mümkün değil zaten :)

Örnekleri şuradan bakabilirsin, bu var mı yok mu bilmek benim için de önemli bakabilirsen sevinirim :)

Noldu hocam kullanıyor musunuz? Memnun musunuz yoksa monsterda iş görür mü?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı