Monster Huma başlar başlamaz fan çalıştı

Site üzerindeki dosyaların değişme tarihi 2022.USB üzerindeki dosyaların değişme tarihi şubat 2023. Yaptım fakat hâlen çalışıyor fan

Anladım hocam. 0 ve 1. çekirdekler 70 derece gözüküyor belki onların etkisiyle çalışıyor olabilir. Monster'ın macunları çok dandik oluyor birkaç kere yüksek sıcaklıkta çalıştıysa cihaz özelliğini kaybetmiş olabilir. Servis yakınsa götürüp baktırın.

Anladım hocam. 0 ve 1. çekirdekler 70 derece gözüküyor belki onların etkisiyle çalışıyor olabilir. Monster'ın macunları çok dandik oluyor birkaç kere yüksek sıcaklıkta çalıştıysa cihaz özelliğini kaybetmiş olabilir. Servis yakınsa götürüp baktırın.
Hocam yüksek sıcaklıkta çalışmadı hiç, gün içinde en fazla 1 saat bilemedin 1.5 saat çalıştı şu 20 günde

Bilgisayarı kablosuz usb ile kullanıyordum şimdi de touchpad çalışmıyor 😂 kafayı yiyeceğim ya

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı