Monster karne indirimi olur mu?

:D bütçesi vardır gene hazırlıklı değilse kötü olur.Ama yani indirimi beklesin var ise bence.Ama ginede güzel bir sisteme sahip olmak onunda hakkıdır.
Burada güzel bir sistem sahibi olmak mesele değil güzel kardeşim. O laptopa 6700 tl verilmez,6700 tl'ye aynı özelliklerde masaüstü sistem toplanıp en kral ekipmanlar alınır.
Ekran kartı,İşlemci,Anakart,Ram,SSD,Kasa,Psu,Monitör,Mouse,Kulaklık,Klavye TOPLAM=6700 TL parçaları farklı sitelerden kampanya ile alırsan 6000 tl ye kadar düşürülebilir.Laptop alacağına bunu al.
Not:Tavsiyem ekran kartını sen 1650 beğendiğin için 1650 koydum 1650 yerine RX 580 8gb almanı öneririm.

Son düzenleme:
Burada güzel bir sistem sahibi olmak mesele değil güzel kardeşim. O laptopa 6700 tl verilmez,6700 tl'ye aynı özelliklerde masaüstü sistem toplanıp en kral ekipmanlar alınır.
Ekran kartı,İşlemci,Anakart,Ram,SSD,Kasa,Psu,Monitör,Mouse,Kulaklık,Klavye TOPLAM=6700 TL parçaları farklı sitelerden kampanya ile alırsan 6000 tl ye kadar düşürülebilir.Laptop alacağına bunu al.
Not:Tavsiyem ekran kartını sen 1650 beğendiğin için 1650 koydum 1650 yerine RX 580 8gb almanı öneririm.
Okulumdan dolayı laptop almak zorundayım.
Yoksa zaten masaüstü toplardım
O bilgisayara 6700 tl'mi yazık günah ya :(
Başka bilgisayar önerirsen sevinirim.
:D bütçesi vardır gene hazırlıklı değilse kötü olur.Ama yani indirimi beklesin var ise bence.Ama ginede güzel bir sisteme sahip olmak onunda hakkıdır.
Ne gibi bı hazırlık ?

Okulumdan dolayı laptop almak zorundayım.
Yoksa zaten masaüstü toplardım

Başka bilgisayar önerirsen sevinirim.

Ne gibi bı hazırlık ?
Bütçe hazırlığı nası desem yani bir bütçen vardır anlamında dedim.
Bir dakika güzel bir sistem almayacak ise 6500 tl ile kötü bir sistem almasınımı istiyorsun? O onun kararı toplama istemiyordur belki burada bana ucuz pahalı diye konuşma yorum diye kendi yorumunu yapıyorsun.

@alperen262012 önerdiğin dizüstü bilgisayar performans olarak arkadaşın sormuş olduğunun çok altında. Oyun amacı varsa sormuş olduğu model daha tercih edilesi.

Monster karne indirimi yapıyor. Bu indirim her model için geçerli olmayabilir. Biraz şans işi artık.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı