Monster klavye alınır mı?

DarkLegacy

Picopat
Daha fazla  
Mekanik klavye istiyorum fiyatı da piyasa ortalamasına göre 1 tık düşük geldi. Sizce bu klavye alınır mı? Ya da önerebileceğiniz başka modeller var mı? Türkçe Q olması red ya da Green Switch olması önemli. Numpad olması önceliğimdir.

Mekanik klavye istiyorum fiyatı da piyasa ortalamasına göre 1 tık düşük geldi. Sizce bu klavye alınır mı? Ya da önerebileceğiniz başka modeller var mı? Türkçe Q olması red ya da Green Switch olması önemli. Numpad olması önceliğimdir.

Bana da bu çöp için fazla pahalı geldi.

Bütçeyi aşıp Black Widow V3 al.

Monster Rampage Izoly Turbox gibi markaların hiçbir ürünü alınmaz.

750 TL'ye almıştım geçen sene. 3 tane tuşunda LED sorunu vardı. Yani uygun renkte çalışmıyordu. Onun dışında klavyenin üst kısmında vida göze çok batıyor. Bir de ses kontrol yeri çok tıkır tıkır ediyordu. Fakat Red Switch güzel sessiz bir klavye.

Asıl laptopu alınmaz tüm parçaları Turbox kafasında kendileri üretiyor forumu biraz kurcala Monster yanından isyan edenleri görürsün.

6 yıl Monster kullandım. Çok rahat bir şekilde Alienware markası ile yarışır. Gidip de Abra serisi alırsan tabii pişman olursun. Tulpar'ya da Semruk dışı almayacaksın.

Geri
Yukarı