Monster kontrol merkezi yeni sürüm

Haftada 3 kere servise gidip sorunu anlatıp PC'yi servise verdikten sonra format atıp geri verilen PC'de sorunu çözülmeyince Monster kullanıcıları:
Ben de gönderdim servise. Touchpad'in kenarında ufacık bir kısım elimi koyduğum için terden renk atmıştı. Sorgusuz sualsiz üç gün içinde komple kasayı değiştirip, bakımını temizliğini yapıp gönderdiler.

Ben de gönderdim servise. Touchpad'in kenarında ufacık bir kısım elimi koyduğum için terden renk atmıştı. Sorgusuz sualsiz üç gün içinde komple kasayı değiştirip, bakımını temizliğini yapıp gönderdiler.

Ve senin eski kasayı tekrar bir modele takıp başkasına satacaklar. Monster defolu parçalardan kurtulmuyor bunu bilin.

@BaranHB bütçem 28/30.000₺ hocam. 1 haftadır birçok model araştırdım ama hala kararsızım.
GameGaraj slayer[2] 7-3060
Monster T7 v20.5
Acer Nitro 5 (i7-12.nesil / 3060)
ASUS TUF F15 (i7-12.nesil / 3060)
HP Victus (i7-12.nesil / 3060)
Fiyat performans olarak Acer ve HP güzel ama ekran panelleri kötü. ASUS TUF gereksiz pahalı ve kalitesiz panel kullanıyor. Monster ve GameGaraj en mantıklısı gibi duruyor.

@BaranHB bütçem 28/30.000₺ hocam. 1 haftadır birçok model araştırdım ama hala kararsızım.
Monster T7 v20.5
Fiyat performans olarak Acer ve HP güzel ama ekran panelleri kötü. ASUS TUF gereksiz pahalı ve kalitesiz panel kullanıyor. Monster ve GameGaraj en mantıklısı gibi duruyor.

Slayer güzeldir. MSI işbirliğinde yapılıyor diye biliyorum. Kasamı da GameGaraj'dan aldım memnunum

Monster T7 v20.5
Şöyle bir model buldum ; https://www.hepsiburada.com/lenovo-...edos-15-6-fhd-82k200jutxbt26-pm-HBC00003QVEDF

İşlemci bi tık düşük ama Ram ve SSD avantajlı. Lenovo'nun Ideapad ve Legion serileri gayet güzel diye biliyorum özellikle soğutma ve kasa kalitesi olarak. Detaylı araştırıp seçeneklerin arasına ekleyebilirsin. 30k bandına çıkmak istemezsen 1TB SSD olanı da mevcut bu arada.

Şöyle bir model buldum; https://www.hepsiburada.com/lenovo-...edos-15-6-fhd-82k200jutxbt26-pm-HBC00003QVEDF

İşlemci bir tık düşük ama RAM ve SSD avantajlı. Lenovo'nun Ideapad ve Legion serileri gayet güzel diye biliyorum özellikle soğutma ve kasa kalitesi olarak. Detaylı araştırıp seçeneklerin arasına ekleyebilirsin. 30k bandına çıkmak istemezsen 1TB SSD olanı da mevcut bu arada.

Ideapad modellerinde 90 watt ekran kartı var hocam hem de Ryzen olmasından dolayı render işlerinde Intel'in gerisinde kalıyor.

Sessiz çalışan laptop bulmak çok olası değil hocam. Cihazı yük altına soktuğunda marka/model fark etmeksizin hepsinde fan sesi duyarsın. Fan hızını kişisel ayarlamak oyun haricinde günlük kullanım için fayda sağlayabilir. Oyun oynadığın zaman mecbur turbo modda çalışacak çünkü.
Monster boş hızında bile yüzde 30 fan çalıştırıyor ses takıntılıysanız tavsiye ederim.

Isınmayan Laptop yok. Tongfang kasalı Monster bile ısınıyor hani millet övüyor ya

Monster'dan övünenin zekasından şüphe ederm Monster ancak ısınmasıyla övünür.

Ideapad modellerinde 90 watt ekran kartı var hocam hem de Ryzen olmasından dolayı render işlerinde Intel'in gerisinde kalıyor.

Hocam tercih senin ancak GameGaraj modelini seçeneklerin arasından çıkartmanı öneririm.
Kullanan biri konu açmış cihaz oyun oynarken bir anda oyunu kapatıyor diye. Kronik sorunlu olabilir alan arkadaşta iade'ye göndermiş zaten. Piyango gibi bir şey kısacası o yüzden diğer seçeneklere yönelmeni tavsiye ederim.
Bütçene göre en iyi seçenekler Monster veya Asus TuF serisi olur. Hem GPU'ları güçlü hem de MUX var. İkisinide iyice araştırıp en sorunsuz olanını almanı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı